SIEMENS Simatic S5 - 6ES5944-7UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5944-7UA11

6ES5944-7UA11 - pod takim numerem oferujemy centralną jednostkę 115U w wersji CPU 944. Model wykonano dla układu sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Akcesorium uzyskało funkcjonalność prawidłowo dopasowaną do użytku w branży przemysłowej, dlatego bardzo dobrze może sprawdzić się w różnego typu projektach. CPU pozostaje wyjątkowo praktycznym elementem wyposażenia, a do jego zalet należy programowalny port czy 96 kB pamięci RAM.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5944-7UA11

6ES5944-7UA11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się CPU o budowie efektywnie zoptymalizowanej dla standardów poszczególnych branż. Specyfikacja oferowanego w naszym sklepie internetowym produktu umożliwia kompleksową pracę w znacznym przedziale temperatury w środowisku, jak i również w niekorzystnych warunkach zakładowych. Zamawiany w naszym sklepie z automatyką przemysłową podzespół dla systemu programowalnych sterowników S5 marki Siemens pozwala na specjalistyczne wdrażanie programów w układzie technologicznym.

Zalety i korzyści

CPU dostępny na zamówienie w naszym sklepie internetowym pozostanie kompatybilny z wieloma urządzeniami z serii programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5. W kategorii tej oferujemy PLC o różnej specyfikacji. Wybrane podzespoły posiadają odmienne gabaryty obudowy, architektury procesorów czy ilość pamięci. Wiele modeli w tym standardzie przez cały czas używa się w niezmodernizowanych do S7 układach automatyzacji. Proponowany przez nasz sklep wariant nie jest już produkowany ani serwisowany w firmie Siemens, a więc oferujemy go jedynie jako zregenerowany sprzęt z rynku wtórnego od bezpiecznych dostawców.

Funkcjonalności i dane techniczne

CPU proponowany w naszym sklepie łatwo może współpracować z innymi urządzeniami rozszerzającymi. Odsłona SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na kompleksową współpracę z wieloma akcesoriami opcjonalnymi, jakimi są chociażby moduły wejść, moduły wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne bądź też moduły przekaźnikowe. Środowisko do modyfikacji programów sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w kompatybilnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5944-7UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt