SIEMENS Simatic S5 - 6ES5944-7UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5944-7UA12

6ES5944-7UA12 - taki numer katalogowy otrzymał model CPU 944 dla sterownika 115U. Urządzenie przynależy do układu elementów SIMATIC S5. Urządzenie otrzymało funkcjonalność dedykowaną do obsługi procesowej w środowisku przemysłowym, dzięki czemu doskonale może działać w różnych systemach. Produkt ten może się okazać bardzo wydajnym sprzętem, ponieważ posiada 1 port programowalny oraz 96 kB pamięci RAM.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5944-7UA12

6ES5944-7UA12 - takim numerem oznaczono jednostkę CPU o parametrach kompleksowo dobranych do specyfiki różnych linii sterowniczych. Specyfikacja dostępnego w asortymencie sklepu Magsteron wariantu gwarantuje efektywną eksploatację w rozbudowanym zakresie warunków temperatury otoczenia, jak i również w zróżnicowanych środowiskach w przemyśle. Udostępniany przez nas model urządzenia dla sterowników SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia wydajne wykonywanie zadań w standardzie sterowniczym.

Korzyści i specyfikacja

Sprzedawany w naszym sklepie model CPU okazuje się zgodny z innymi podzespołami w systemie PLC SIMATIC S5. W kategorii tej prezentujemy elementy o innej budowie. Dostarczane rozwiązania mają określone parametry obudów, technologie procesora czy też ilość pamięci. Wiele komponentów w tej technologii przez cały czas wykorzystuje się w niektórych zakładach przemysłowych, zwłaszcza nieunowocześnionych do wersji SIMATIC S7. Dostępny w naszym sklepie produkt jest na chwilę obecną nieserwisowany przez markę Siemens, więc sprzedajemy go jedynie jako odnowiony sprzęt z drugiej ręki od zaufanych dostawców.

Funkcje i dane techniczne

Prezentowany przez nasz sklep sterownik łatwo współpracuje z oferowanymi urządzeniami rozbudowującymi. SIMATIC S5 gwarantuje stuprocentową kompatybilność ze specjalnymi produktami dodatkowymi, do których należą opcjonalne wejścia, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne czy też przekaźniki. Narzędzie do parametryzacji sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w dedykowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5944-7UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt