SIEMENS Simatic S5 - 6ES5944-7UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5944-7UA21

6ES5944-7UA21 - takim numerem katalogowym oznaczono jednostkę centralną 115U w wersji CPU 944. Sprzęt jest modelem należącym do systemów programowalnego sterownika logicznego Siemens S5. Model ten posiada specyfikację odpowiednią do użytku w środowiskach przemysłowych, a dzięki temu skutecznie może się sprawdzić w specjalistycznych zakładach. Oferowany CPU jest nieprzeciętnie wydajnym komponentem ze względu na pamięć RAM 96 kB i dwa programowalne porty.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5944-7UA21

6ES5944-7UA21 jest oferowany jako CPU o zasobach stuprocentowo przystosowanych do wymogów konkretnych zadań. Konstrukcja prezentowanego w naszym internetowym sklepie modelu pozwala na kompleksową pracę w szerokim zakresie warunków temperaturowych, a także w niekorzystnych środowiskach zakładowych. Dostępny w naszym internetowym sklepie model dla układu urządzeń Siemens S5 pozwala na bezpieczne przeprowadzanie działań w rozmaitych zastosowaniach automatyki.

Specyfikacja i korzyści

Prezentowany w asortymencie sklepu Magsteron model okazuje się zgodny z rozmaitymi podzespołami w systemie PLC SIMATIC Siemens S5. W układzie tym dostępne są komponenty także o innej specyfikacji. Poszczególne podzespoły mają odmienne wymiary, technologie procesora czy też zasoby pamięciowe. Niemało modeli z tej serii przez cały czas znajduje zastosowanie w warunkach automatyki i nieunowocześnianych systemach. Oferowany przez nas podzespół został ostatecznie wycofany z produkcji, a tym samym sprzedajemy go jedynie jako odnowiony komponent z drugiej ręki i zamawiamy ze sprawdzonych źródeł.

Funkcjonalności i możliwości

Sterownik prezentowany przez nasz sklep bezpiecznie może współpracować z dedykowanymi komponentami dodatkowymi. Urządzenie S5 firmy Siemens gwarantuje bezproblemową współpracę ze specjalnymi elementami opcjonalnymi, do których należą moduły wejść, wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne bądź też moduły przekaźnikowe. Środowisko do parametryzacji PLC S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5944-7UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt