SIEMENS Simatic S5 - 6ES5944-7UA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5944-7UA22

6ES5944-7UA22 oferujemy jako zamienną jednostkę roboczą CPU 115U w wersji 944. Element wykonano dla serii sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Akcesorium ma technologię dobrze dostosowaną do obsługi w warunkach przemysłowych, a dzięki temu bez komplikacji może pracować w specjalistycznych systemach. Jednostka posiada dwa programowalne interfejsy i 96 kB pamięci RAM.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5944-7UA22

6ES5944-7UA22 sprzedajemy jako CPU o możliwościach technicznych dobranych specjalnie do wymagań poszczególnych zakładów. Specyfika oferowanego w sklepie Magsteron wariantu umożliwia pewną pracę w obszernym przedziale temperatury otoczenia, a także działa w zróżnicowanych środowiskach w zakładzie. Oferowany przez nas model komponentu z serii produktów S5 marki Siemens umożliwia wydajne realizowanie zadań w wielu branżach.

Korzyści i specyfikacja

Model jednostki centralnej CPU proponowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową będzie zgodny z dostępnymi komponentami należącymi do produktów S5. W układzie tym dostarczamy elementy o zróżnicowanej konstrukcji. Wybrane sterowniki uzyskały różne wymiary obudowy, układy procesorów lub dostępną pamięć. Znaczna część modeli z tej grupy wciąż znajduje zastosowanie w układach przemysłowych niepoddanych modernizacji. Dostarczany na zamówienie przez nasz sklep wariant został definitywnie wycofany z katalogu Siemens, a tym samym sprowadzamy go wyłącznie jako przywrócony sprzęt z drugiej ręki od renomowanych dostawców.

Parametry i możliwości

Model jednostki centralnej CPU prezentowany w ofercie naszego sklepu bardzo dobrze funkcjonuje z dedykowanymi podzespołami dodatkowymi. Rodzina S5 marki Siemens pozwala na stosowanie PLC z różnymi produktami rozszerzającymi, jak między innymi opcjonalne wejścia, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne czy przekaźniki. Platforma do programowania sterowników programowalnych Siemens S5 to STEP5 w odpowiedniej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5944-7UA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt