SIEMENS Simatic S5 - 6ES5944-7UB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5944-7UB11

6ES5944-7UB11 - pod takim numerem oferujemy jednostkę kontrolną CPU 944 w wersji 115U z jednym interfejsem. Produkt zaprojektowano dla systemu elementów PLC Siemens S5. Wariant ten posiada budowę odpowiednią do obsługi różnych procesów w przemyśle, dzięki czemu bez komplikacji może działać w wymagających zakładach. Oferowany model może być nadzwyczaj użytecznym komponentem automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5944-7UB11

6ES5944-7UB11 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się jednostka centralna o funkcjonalności kompleksowo dobranej do standardów konkretnych aplikacji przemysłowych. Specyfika dostępnego u nas podzespołu zapewnia pewną i szybką pracę w dużym zakresie temperaturowym, a także w rozmaitych obszarach w zakładzie. Proponowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową model urządzenia z kategorii PLC SIMATIC Siemens S5 zapewnia bezpieczne obsługiwanie procesów w standardzie automatyki.

Zalety i korzyści

Prezentowany w naszym internetowym sklepie sprzęt pozostaje zgodny z rozmaitymi produktami w układzie sterowników SIMATIC S5. W standardzie tym oferujemy też CPU o innej konstrukcji. Sprzedawane urządzenia uzyskały rozmaite parametry obudów, układy procesorów bądź też warianty pamięci RAM. Niemało urządzeń w tym systemie obecnie jest wykorzystywanych w licznych środowiskach automatyzacji, np. tych nieunowocześnianych do wyższej generacji PLC. Sprzedawany przez nas podzespół ostatecznie nie jest już wspierany przez markę Siemens, a więc zamawiamy go tylko jako przywrócony produkt używany od pewnych źródeł.

Parametry i zastosowania

Model sprowadzany na zamówienie przez nasz sklep bez problemu może współpracować z pozostałymi akcesoriami opcjonalnymi systemu. Układ S5 marki Siemens zapewnia całościową kompatybilność z licznymi podzespołami dodatkowymi, jak przykładowo opcjonalne wejścia, wyjścia dodatkowe, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcjonalne czy też przekaźniki. System do zmiany ustawień sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5944-7UB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt