SIEMENS Simatic S5 - 6ES5944-7UB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5944-7UB21

6ES5944-7UB21 działa jako jednostka centralna CPU 944 w odsłonie 115U. Wariant ten pochodzi z rodziny produktów SIMATIC S5. Element posiada budowę dedykowaną do eksploatacji w branży przemysłowej, a tym samym bez komplikacji sprawdza się w różnych procesach. Jednostka może się okazać wysoce efektywnym produktem sterującym, ze względu na 2 dostępne interfejsy i pamięć 96 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5944-7UB21

6ES5944-7UB21 to numer katalogowy, który otrzymał model CPU o funkcjonalności całościowo dobranej do specyfiki procesów automatyki. Specyfikacja dostępnego w sklepie Magsteron wariantu zapewnia efektywną eksploatację w rozległym przedziale temperatury środowiska, jak również w niekorzystnych strefach przemysłowych. Oferowany w naszym asortymencie wariant należący do kategorii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 gwarantuje wydajne obsługiwanie procesów w systemie przemysłowym.

Korzyści i specyfikacja

CPU dostępny na zamówienie w naszym sklepie współpracuje z różnymi sprzętami z serii PLC S5 firmy Siemens. W grupie tej występują jednostki kontrolne o różnej specyfikacji. Wybrane podzespoły uzyskały inne obudowy, układy procesorów czy też zasoby pamięci. Niemało PLC w tej technologii nieustannie jest eksploatowanych w rozmaitych obiektach automatyzacji, przede wszystkim w tych nieunowocześnianych. Oferowany przez nas podzespół pozostaje na chwilę obecną wycofany z produkcji, a więc proponujemy go jedynie jako przywrócony używany produkt z bezpiecznych źródeł.

Funkcjonalności i możliwości

CPU sprzedawany przez Magsteron może działać razem z pozostałymi podzespołami opcjonalnymi. Układ SIMATIC S5 marki Siemens gwarantuje kompletną zgodność z różnymi urządzeniami rozbudowującymi, jak na przykład opcjonalne wejścia, wyjścia dodatkowe, moduły komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne oraz przekaźniki. Platforma do zmiany ustawień programowalnych sterowników S5 Siemens to STEP5 w odpowiedniej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5944-7UB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt