SIEMENS Simatic S5 - 6ES5945-7UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5945-7UA13

6ES5945-7UA13 sprzedajemy w sklepie Magsteron jako dedykowaną jednostkę centralną CPU 945 w odsłonie 115U. Podzespół ten należy do kategorii sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. Wariant dostępny w naszym sklepie na zamówienie otrzymał konstrukcję optymalną do działania w przemyśle, dlatego doskonale sprawdza się w wielu rozwiązaniach. Model ten jest bardzo sprawnym produktem, z uwagi na pamięć roboczą 256 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5945-7UA13

6ES5945-7UA13 jest sprzedawany jako centralna jednostka o specyfikacji technicznej efektywnie dobranej do potrzeb wielu systemów. Budowa oferowanego w sklepie Magsteron urządzenia umożliwia bezproblemową pracę w szerokim zakresie temperatury otoczenia, a ponadto zapewnia pełne bezpieczeństwo w niekorzystnych strefach w zakładzie automatyki. Sprzedawany w naszym sklepie produkt dla systemów SIMATIC S5 umożliwia skuteczne wykonywanie różnych operacji w układzie technologicznym.

Korzyści i zalety

Dostępny w naszym sklepie model urządzenia pozostaje kompatybilny z pozostałymi komponentami z linii PLC SIMATIC Siemens S5. W standardzie tym wyprodukowano sterowniki logiczne o odmiennej konstrukcji. Dostępne komponenty posiadają różne obudowy, architektury procesorów lub zasoby pamięci. Sporo modeli w tym wykonaniu nieustannie bywa stosowanych w licznych obszarach automatyzacji, zwłaszcza zakładach niepoddanych modernizacji. Dostępny w naszym sklepie komponent nie jest już aktualnie produkowany, w związku z czym zamawiamy go jedynie na życzenie jako odnowiony produkt używany.

Funkcje i możliwości

Sterownik PLC dostępny w sklepie Magsteron może działać z wieloma podzespołami dodatkowymi. Urządzenie SIMATIC Siemens S5 zapewnia całkowitą kompatybilność ze specjalnymi podzespołami opcjonalnymi, takimi jak przykładowo moduły wejść, moduły wyjść, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcyjne oraz moduły przekaźnikowe. Platforma do zarządzania programami sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5945-7UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt