SIEMENS Simatic S5 - 6ES5946-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5946-3UA11

6ES5946-3UA11 to wyposażona w monoprocesor jednostka centralna CPU 946 sterownika w wersji 155U. Model ten zaprojektowano dla układu sterowania SIMATIC Siemens S5. Akcesorium wyposażono w technologię niezbędną do eksploatacji w obszarze przemysłu, przez co doskonale funkcjonuje w licznych projektach automatyki. Jednostka ta jest wyjątkowo wydajnym urządzeniem z uwagi na dużą pamięć roboczą.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5946-3UA11

6ES5946-3UA11 to sterownik o konstrukcji efektywnie zoptymalizowanej do parametrów różnych linii technologicznych. Konstrukcja oferowanego w sklepie Magsteron urządzenia zapewnia bezproblemową eksploatację w znaczącym przedziale temperatury otoczenia, jak również w trudnych obszarach przemysłowych. Dostępny w asortymencie naszego sklepu sprzęt z rodziny sterowników programowalnych S5 Siemens umożliwia bezpieczne wykonywanie operacji w systemie automatyki.

Specyfikacja i zalety

Sterownik sprzedawany w naszym internetowym sklepie jest kompatybilny z rozmaitymi podzespołami w systemie programowalnych komponentów systemu Siemens SIMATIC S5. W standardzie tym dostępne są jednostki centralne o różnej specyfikacji. Konkretne modele posiadają odmienne obudowy, architektury procesorów lub też dostępną pamięć. Wiele podzespołów w tym wykonaniu nieustannie sprawdza się w licznych obiektach automatyzacji, np. tych niepoddanych modernizacji w zakresie stosowanych PLC. Sprzedawany przez nas wariant jest już wycofany z produkcji przez firmę Siemens, więc dostarczamy go jedynie jako zregenerowany wariant używany.

Parametry i dane techniczne

Sterownik oferowany w naszym sklepie bez przeszkód może funkcjonować z różnymi produktami specjalnymi. Wariant Siemens SIMATIC S5 gwarantuje kompletną zgodność z dedykowanymi komponentami, takimi jak m.in. dodatkowe wejścia, moduły wyjściowe, moduły komunikacyjne, moduł licznikowe, moduły funkcjonalne bądź też przekaźniki. System do tworzenia programów sterowników programowalnych S5 to STEP5 w odpowiednio dostosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5946-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt