SIEMENS Simatic S5 - 6ES5946-3UA23

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5946-3UA23

6ES5946-3UA23 to oferowany w naszym sklepie internetowym model jednostki centralnej CPU 964 w wersji 155U. Podzespół zaprojektowano specjalnie dla układu sterownika programowalnego S5 Siemens. Element ten wyposażono w technologię optymalną do użycia w przemyśle, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się w różnych projektach automatyki. Oferowany produkt jest wysoce efektywnym podzespołem, który skutecznie realizuje procesy sterownicze.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5946-3UA23

6ES5946-3UA23 to produkt, którym jest jednostka kontrolna CPU o funkcjonalności efektywnie zoptymalizowanej do potrzeb szeregu układów. Budowa oferowanego w naszym internetowym sklepie modelu gwarantuje bezproblemową pracę w szerokim przedziale temperatury otoczenia, a ponadto zapewnia duże możliwości działania w niesprzyjających obszarach środowiskowych. Dostępny w ofercie naszego sklepu model urządzenia z serii programowalnych sterowników logicznych S5 Siemens umożliwia wydajne wykonywanie zadań w systemie automatyzacji.

Specyfikacja techniczna

Sprzedawany w sklepie Magsteron model urządzenia jest kompatybilny z różnymi elementami zaliczanymi do rodziny programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5. W linii tej dostarczamy komponenty o różnej specyfikacji technicznej. Wybrane produkty posiadają różne gabaryty, układy procesorów bądź też zasoby pamięci. Dużo modeli w tym układzie nieustannie znajduje zastosowanie w wielu układach automatyki, zwłaszcza tych niemodernizowanych. Sprzedawany przez nas produkt pozostał wycofany z produkcji przez producenta, a więc dostarczamy go tylko jako odświeżony wariant od sprawdzonego dystrybutora.

Parametry i dane techniczne

Wariant jednostki CPU sprzedawany przez nasz sklep Magsteron skutecznie działa z dedykowanymi produktami dodatkowymi. Wersja Siemens S5 zapewnia całkowitą zgodność z funkcjonalnymi produktami specjalnymi, jakimi są przykładowo moduły wejść, moduły wyjść, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcyjne oraz przekaźniki. Oprogramowanie do zmiany ustawień sterowników Siemens SIMATIC S5 to STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5946-3UA23
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt