SIEMENS Simatic S5 - 6ES5946-3UR12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5946-3UR12

6ES5946-3UR12 działa jako wymienna jednostka procesowa typu 946R w wariancie 155H. Komponent ten zaprojektowano dla układów sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5. Sprzęt uzyskał funkcjonalności i technologie odpowiednie do użytku w obszarze przemysłu, w związku z czym efektywnie pracuje przy wielu projektach. CPU w tej wersji może być wysoce funkcjonalnym urządzeniem, z uwagi na dużą moc obliczeniową.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5946-3UR12

6ES5946-3UR12 oferujemy jako jednostkę kontrolną o parametrach w stu procentach przystosowanych do standardów technologicznych rozmaitych zakładów. Specyfikacja sprzedawanego przez nas wariantu gwarantuje skuteczną eksploatację w szerokim przedziale temperatury, a także w niekorzystnych obszarach środowiskowych. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym model z serii sterowników SIMATIC Siemens S5 gwarantuje optymalne wdrażanie programów w układzie automatyzacji.

Specyfikacja i korzyści

Model oferowany w naszym sklepie pozostaje kompatybilny z rozmaitymi produktami wchodzącymi do sterowników programowalnych SIMATIC S5. W serii tej występują urządzenia o odmiennej specyfikacji. Sprzedawane komponenty mają dość zróżnicowane gabaryty obudowy, układy procesorów czy dostępną pamięć. Obecnie wciąż dużo CPU w tym systemie nieustannie jest eksploatowanych w licznych niemodernizowanych zakładach branży przemysłowej. Dostępny w ofercie wariant pozostaje definitywnie wycofany przez markę Siemens, dlatego dostarczamy go jedynie jako przywrócony do użytku sprzęt od dystrybutora.

Funkcjonalności i możliwości

Jednostka kontrolna CPU oferowana w sklepie Magsteron bez komplikacji działa razem ze specjalnymi elementami dodatkowymi. Wersja Siemens S5 gwarantuje w pełni zgodną współpracę z funkcjonalnymi produktami opcjonalnymi, do których zaliczają się opcjonalne wejścia, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne i przekaźniki. System do programowania PLC SIMATIC Siemens S5 to z kolei STEP5 w dostosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5946-3UR12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt