SIEMENS Simatic S5 - 6ES5947-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5947-3UA11

6ES5947-3UA11 jest oferowany jako centralna jednostka CPU 947 z monoprocesorem, która jest dedykowana sterownikom 155U. Model ten opracowano z myślą o produktach SIMATIC S5. Wariant wyposażono w technologię właściwą do eksploatacji w warunkach przemysłowych, dzięki czemu skutecznie sprawdza się on w realizacji różnych procesów technologicznych i sterowniczych. CPU w tej wersji może być wysoce funkcjonalnym uzupełnieniem systemu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5947-3UA11

6ES5947-3UA11 pracuje jako jednostka sterownicza o funkcjonalności kompleksowo zoptymalizowanej do wymagań różnych układów. Konstrukcja proponowanego przez nas wariantu pozwala na wydajną pracę w rozległym zakresie temperatury otoczenia, a także niekorzystnych środowiskach w branży przemysłowej. Dostępny w asortymencie sklepu Magsteron model urządzenia dla systemów sterowników S5 Siemens gwarantuje efektywne realizowanie czynności w układzie zautomatyzowanym.

Korzyści i specyfikacja

Dostępny w naszym sklepie sprzęt pozostaje zgodny z licznymi podzespołami z linii sterowników programowalnych Siemens S5. W standardzie tym sprzedajemy również produkty o innej specyfikacji. Poszczególne komponenty mają zróżnicowane wymiary, architektury procesorów czy też dostępną pamięć. Dużo podzespołów w tym układzie nadal bywa stosowanych w rozmaitych warunkach automatyki, takich jak niezmodernizowane zakłady przemysłowe. Oferowany w naszym sklepie model nie jest aktualnie produkowany przez producenta, a tym samym proponujemy go jedynie jako zregenerowany wariant z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i możliwości

Sprzedawany w naszym sklepie internetowym produkt może bezpiecznie współpracować z różnymi akcesoriami specjalnymi. Rodzina S5 gwarantuje całkowicie efektywną współpracę z różnymi komponentami opcjonalnymi, do których zaliczają się moduły wejściowe, moduły wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcyjne bądź też moduły przekaźnikowe. Narzędzie do parametryzacji programowalnych sterowników S5 to STEP5 w zgodnej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5947-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt