SIEMENS Simatic S5 - 6ES5947-3UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5947-3UA21

6ES5947-3UA21 jest sprzedawany jako zapasowa jednostka centralna CPU 947 dla urządzeń 155U. Wariant ten należy dla kategorii sterownika programowalnego Siemens S5. Produkt otrzymał funkcjonalności niezbędne do eksploatacji w warunkach przemysłowych, w związku z czym bardzo efektywnie uczestniczy w specjalistycznych zadaniach i projektach. Oferowany wariant CPU jest wysoce wydajnym modelem.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5947-3UA21

6ES5947-3UA21 to sterownik o konstrukcji optymalnie zoptymalizowanej pod kątem standardów wielu branż. Konstrukcja dostępnego w asortymencie sklepu Magsteron modelu gwarantuje bezpieczną pracę w szerokim przedziale warunków temperaturowych, a także zapewnia efektywną eksploatację w niesprzyjających środowiskach roboczych. Sprzedawany w naszym sklepie model urządzenia dla układu produktów Siemens S5 gwarantuje optymalne obsługiwanie operacji w systemie automatyzacji.

Specyfikacja i zalety

Dostępny w naszej ofercie wariant pozostaje kompatybilny z różnymi produktami w układzie programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5. W kategorii tej występują PLC o odmiennej specyfikacji. Konkretne urządzenia otrzymały różne rozmiary obudowy, architektury procesorów lub też dostępną pamięć. Sporo urządzeń w tej technologii nadal jest wykorzystywanych w wielu środowiskach automatyzacji, a konkretnie w zakładach niepoddanych modernizacji. Oferowany w naszym asortymencie podzespół nie jest już produkowany przez markę Siemens, a tym samym sprzedajemy go wyłącznie jako zregenerowany wariant z drugiej ręki.

Funkcje i zastosowania

Oferowany w naszym sklepie internetowym model jednostki operacyjnej łatwo działa ze specjalnymi produktami rozszerzającymi. Układ SIMATIC S5 gwarantuje stuprocentową kompatybilność z rozmaitymi modułami rozszerzającymi, do których należą moduły wejściowe i wyjściowe, dodatkowe interfejsy komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcyjne i przekaźniki. Platforma do parametryzacji urządzeń SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5947-3UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt