SIEMENS Simatic S5 - 6ES5947-3UR11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5947-3UR11

6ES5947-3UR11 działa jako wydajna jednostka centralna 947R, która jest dedykowana urządzeniom typu 155H. CPU w tej wersji przygotowano dla linii sterownika PLC SIMATIC S5. Element otrzymał technologię optymalną do eksploatacji w warunkach przemysłowych, więc bardzo dobrze sprawdza się nawet w wymagających procesach. Oferowany model będzie wyjątkowo sprawnym urządzeniem w zakładzie bazującym na starszych produktach Siemensa.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5947-3UR11

6ES5947-3UR11 sprzedajemy jako jednostkę CPU o parametrach technicznych całościowo dostosowanych do wymogów wielu aplikacji. Konstrukcja oferowanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową produktu umożliwia bezpieczną eksploatację w szerokim zakresie temperatury otoczenia, a także w niesprzyjających środowiskach w przemyśle. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym produkt z linii sterowników programowalnych SIMATIC S5 pozwala na optymalne wykonywanie czynności w układzie zautomatyzowanym.

Korzyści i specyfikacja

Dostępny w asortymencie sklepu Magsteron produkt pozostaje zgodny z wieloma podzespołami wchodzącymi do rodziny programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. W linii tej występują modele o różnej konstrukcji. Dostępne produkty otrzymały zróżnicowane gabaryty, układy procesorów lub też zasoby pamięci. Dużo CPU z tej linii wciąż bywa eksploatowanych w licznych zakładach przemysłowych niepoddanych rozbudowie do nowszych PLC. Oferowany w naszym sklepie podzespół jest nierozwijany przez markę Siemens, przez co oferujemy go tylko jako przywrócony produkt z drugiej ręki.

Parametry i zastosowania

Sprzedawany w naszym sklepie internetowym model CPU może wydajnie działać z funkcjonalnymi urządzeniami opcjonalnymi. Wersja SIMATIC Siemens S5 zapewnia stuprocentową kompatybilność z akcesoriami rozbudowującymi standardowe funkcje, do których należą moduły wejść, moduły wyjściowe, moduły komunikacji, moduł licznikowe, moduły funkcjonalne czy moduły przekaźnikowe. Środowisko do zmiany ustawień sterowników programowalnych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w odpowiedniej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5947-3UR11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt