SIEMENS Simatic S5 - 6ES5947-3UR21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5947-3UR21

6ES5947-3UR21 jest sprzedawany w sklepie Magsteron jako jednostka kontrolna CPU 947R dla PLC w wersji 155H. Akcesorium to pochodzi z serii sterowników logicznych Siemens S5. Urządzenie otrzymało specyfikację odpowiednią do funkcjonowania w branży przemysłowej, dzięki czemu bezpiecznie sprawdza się w różnych układach. Jednostka ta okazuje się bardzo wydajnym produktem, nawet mimo wprowadzenia na rynek nowszych modeli.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5947-3UR21

6ES5947-3UR21 sprzedajemy jako jednostkę kontrolną o parametrach technicznych skutecznie dopasowanych do parametrów rozmaitych układów automatyki. Specyfikacja techniczna proponowanego w sklepie Magsteron produktu pozwala na bezpieczną pracę w szerokim przedziale temperatury środowiska, jak również w niekorzystnych warunkach otoczenia. Sprzedawany w naszym sklepie wariant z serii produktów S5 umożliwia wydajne realizowanie zadań w układzie PLC.

Korzyści i specyfikacja

Jednostka CPU dostępna w naszym sklepie to wariant kompatybilny z wieloma produktami zaliczanymi do serii produktowej PLC Siemens SIMATIC S5. W kategorii tej oferujemy sterowniki logiczne o zróżnicowanej konstrukcji. Konkretne urządzenia posiadają różne wymiary, architektury procesorów i zasoby pamięci. Dużo komponentów w tym wykonaniu wciąż eksploatuje się w różnych zakładach automatyzacji niepoddanych modernizacji. Sprzedawany przez nas wariant jest na chwilę obecną wycofany przez producenta, a tym samym sprowadzamy go tylko jako odnowiony towar z drugiej ręki.

Funkcjonalności i możliwości

Jednostka CPU sprzedawana w naszym sklepie z automatyką przemysłową sprawnie działa z licznymi urządzeniami specjalnymi. Układ S5 gwarantuje optymalną współpracę z dedykowanymi elementami specjalnymi, jakimi są przykładowo moduły wejściowe, moduły wyjściowe, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcyjne oraz przekaźniki. Oprogramowanie do konfiguracji programowalnych sterowników S5 Siemens to system STEP5 w dostosowanej specyfikacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5947-3UR21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt