SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UA11

6ES5948-3UA11 oferujemy jako dedykowaną jednostkę centralną CPU 948 dla sterowników logicznych F/155 U. Sprzęt ten przynależy do układów SIMATIC S5. Urządzenie posiada budowę właściwą do pracy w przemyśle, przez co wydajnie sprawdza się w rozmaitych rozwiązaniach. Oferowana jednostka CPU pozostaje zaskakująco efektywnym komponentem sterowniczym, z uwagi na pamięć 640 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5948-3UA11

6ES5948-3UA11 jest oferowany jako jednostka kontrolna o konstrukcji optymalnie dostosowanej do potrzeb rozmaitych linii sterowniczych. Specyfikacja dostępnego w sklepie Magsteron produktu pozwala na bezproblemową pracę w szerokim przedziale temperatury środowiska, a ponadto sprawdza się w niesprzyjających strefach w zakładzie automatyki. Dostępny w naszym sklepie produkt dla systemu urządzeń SIMATIC Siemens S5 umożliwia wydajne przeprowadzanie procesów w układzie sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Wariant jednostki kontrolnej oferowany w naszym internetowym sklepie pozostaje zgodny z różnymi podzespołami z linii PLC S5 Siemens. W rodzinie tej dostępne są programowalne sterowniki logiczne o odmiennej konstrukcji. Konkretne modele otrzymały zróżnicowane obudowy, układy procesorów czy pojemność pamięci. Dużo komponentów z tej grupy nadal jest używanych w warunkach automatyki, zwłaszcza zakładach niemodernizowanych pod kątem wyposażenia sterowniczego. Sprzedawany w naszym sklepie podzespół został ostatecznie wycofany z rynku i nie jest wspierany przez firmę Siemens, dlatego dostarczamy go wyłącznie jako odświeżony sprzęt z drugiej ręki.

Parametry i zastosowania

Wariant CPU oferowany w naszym sklepie z automatyką przemysłową łatwo działa z dedykowanymi akcesoriami dodatkowymi. Technologia SIMATIC Siemens S5 zapewnia stuprocentową kompatybilność z rozmaitymi elementami dodatkowymi, jak na przykład moduły wejść, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne oraz przekaźniki. Narzędzie do zmiany ustawień PLC Siemens S5 to STEP5 w zgodnej technologicznie odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5948-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt