SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UA11

6ES5948-3UA11 to dedykowana sterownikom 155U jednostka centralna CPU w odsłonie 948. Element ten zalicza się do rodziny PLC SIMATIC S5. Akcesorium posiada konstrukcję dobrze przystosowaną do działania w środowisku przemysłowym, w związku z czym z powodzeniem bierze udział w różnych procesach technologicznych. Komponent pozostaje zaskakująco efektywnym elementem wyposażenia, a jego pamięć wynosi 640 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5948-3UA11

6ES5948-3UA11 jest sprzedawany jako jednostka centralna CPU o funkcjonalności efektywnie przystosowanej do potrzeb różnych aplikacji. Konstrukcja proponowanego w sklepie Magsteron wariantu zapewnia bezproblemową pracę w dużym przedziale temperatury środowiska, jak również w niesprzyjających obszarach przemysłowych. Dostępny w ofercie naszego sklepu model dla systemu programowalnych sterowników S5 gwarantuje optymalne przeprowadzanie czynności w układzie technologicznym.

Korzyści i specyfikacja

Sprzedawany w naszym sklepie model urządzenia pozostaje zgodny z rozmaitymi podzespołami zaliczanymi do sterowników SIMATIC S5. W rodzinie tej występują programowalne sterowniki logiczne o odmiennej specyfikacji. Wybrane produkty charakteryzują zróżnicowane wymiary, architektury procesorów bądź też zasoby pamięci. Sporo sterowników w tym systemie wciąż jest używanych w rozmaitych środowiskach niemodernizowanych pod kątem wdrażania nowszej wersji SIMATIC S7. Sprzedawany w naszym sklepie komponent jest już niedostępny w katalogu firmy Siemens, w związku z czym proponujemy go jedynie jako odświeżony towar używany.

Funkcjonalności i zastosowania

Produkt sprzedawany w naszym sklepie z powodzeniem działa z licznymi akcesoriami opcjonalnymi. Seria Siemens S5 gwarantuje całościową współpracę z dedykowanymi podzespołami opcjonalnymi, do których zaliczają się moduły wejściowe, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacji, moduły licznikowe, moduły funkcyjne czy też moduły przekaźnikowe. Platforma do zarządzania programami urządzeń Siemens SIMATIC S5 to STEP5 o kompatybilnej specyfikacji technicznej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5948-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt