SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UA13

6ES5948-3UA13 to numer, pod którym oferujemy centralną jednostkę typu CPU 948 dla PLC w standardzie 155 U. Podzespół ten zalicza się do kategorii programowalnego sterownika logicznego S5 Siemens. Sprzęt wyposażono w specyfikację optymalną do eksploatacji w warunkach przemysłowych, przez co efektywnie sprawdza się w rozmaitych zakładach. Oferowany model okazuje się wysoce zaawansowanym produktem, którego pamięć wynosi 640 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5948-3UA13

6ES5948-3UA13 sprzedajemy jako jednostkę kontrolną CPU o specyfikacji technicznej kompleksowo zoptymalizowanej pod kątem standardów różnych układów. Konstrukcja dostępnego w asortymencie sklepu Magsteron sprzętu gwarantuje efektywną pracę w rozległym zakresie warunków otoczenia, w tym również w niesprzyjających obszarach w zakładzie. Oferowany w naszym sklepie model z kategorii PLC S5 Siemens pozwala na efektywne obsługiwanie programów w układzie automatyzacji.

Zalety i korzyści

Jednostka centralna CPU sprzedawana w naszym sklepie Magsteron to wariant kompatybilny z licznymi produktami zaliczanymi do komponentów S5 Siemens. W grupie tej wyprodukowano sterowniki logiczne o odmiennej specyfikacji. Wybrane modele charakteryzują odmienne gabaryty obudowy, architektury procesorów czy pojemność pamięci. Dużo modeli z tej serii wciąż wykorzystuje się w różnych układach automatyzacji, które nie zostały zmodernizowane do nowszych odsłon PLC. Sprzedawany przez nas sprzęt jest już niedostępny w ofercie firmy Siemens, przez co dostarczamy go wyłącznie jako przywrócony sprzęt z rynku wtórnego.

Funkcjonalności i możliwości

Model jednostki kontrolnej firmy Siemens oferowany w sklepie Magsteron efektywnie działa z rozmaitymi produktami dodatkowymi. Rodzina S5 zapewnia kompletną kompatybilność z różnymi akcesoriami rozszerzającymi, jak przykładowo moduły wejściowe, moduły wyjściowe, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcjonalne oraz przekaźniki. Platforma do parametryzacji PLC SIMATIC S5 to STEP5 w dedykowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5948-3UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt