SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UA21

6ES5948-3UA21 jest oferowany jako centralna jednostka CPU 948 dla sterowników w wersji 155U. Wariant ten pochodzi z linii elementów Siemens S5. Akcesorium ma budowę optymalnie przystosowaną do funkcjonowania w przemyśle, w związku z czym efektywnie sprawdza się w różnych zadaniach. Produkt ten może być bardzo efektywnym elementem wyposażenia, z uwagi na 1664 kB pamięci.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5948-3UA21

6ES5948-3UA21 działa jako jednostka centralna o specyfikacji technicznej stuprocentowo dostosowanej do parametrów rozmaitych układów. Budowa sprzedawanego w sklepie Magsteron sprzętu umożliwia skuteczną eksploatację w znacznym zakresie temperatury środowiskowej, a także w specyficznych obszarach w przemyśle. Dostępny w naszym sklepie sprzęt dla systemu programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 umożliwia wydajne wykonywanie czynności w systemie automatyki.

Specyfikacja i zalety

Wariant jednostki centralnej CPU dostępny w sklepie Magsteron jest zgodny z wieloma produktami zaliczanymi do rodziny programowalnych sterowników logicznych Siemens S5. W serii tej wyprodukowano produkty o zróżnicowanej konstrukcji. Sprzedawane modele charakteryzują bardzo zróżnicowane obudowy, układy procesorów oraz zasoby pamięci. Dużo modeli z tej kategorii nadal jest stosowanych w wielu systemach przemysłowych, które nie zostały zmodernizowane do nowszej wersji PLC S7. Sprzedawany przez nas wariant nie jest już produkowany ani wspierany przez markę Siemens, dlatego zamawiamy go dla klientów wyłącznie jako odświeżony produkt używany.

Funkcje i dane techniczne

Model CPU sprzedawany w sklepie Magsteron bezpiecznie współpracuje z dedykowanymi komponentami rozbudowującymi standardowe funkcje PLC. Rodzina Siemens S5 gwarantuje optymalną kompatybilność z rozmaitymi komponentami opcjonalnymi, do których zaliczamy moduły wejściowe, opcjonalne wyjścia, moduły komunikacyjne, moduły licznikowe, moduły funkcjonalne czy moduły przekaźnikowe. System do programowania sterowników programowalnych S5 to STEP5 w dedykowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5948-3UA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt