SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UR11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UR11

6ES5948-3UR11 to numer, pod którym oferujemy jednostkę centralną 948 R dla sterowników 155H. Akcesorium to wyprodukowano specjalnie dla linii produktów S5 Siemens. Komponent otrzymał bardzo dobrą specyfikację do eksploatacji w obszarze przemysłowym, więc doskonale sprawdza się w kompleksowo wyposażonych zakładach. CPU pozostaje wysoce wydajnym sprzętem, a jego pamięć RAM wynos 640 kB.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5948-3UR11

6ES5948-3UR11 to jednostka centralna o parametrach technicznych skutecznie zoptymalizowanych pod kątem wymagań licznych zastosowań przemysłowych. Specyfikacja proponowanego w sklepie Magsteron modelu umożliwia wydajną pracę w znacznym przedziale temperatury otoczenia, a także w specyficznych warunkach w zakładzie. Sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową produkt z serii S5 Siemens pozwala na efektywne przeprowadzanie zadań w systemie sterowania.

Specyfikacja i zalety

Model jednostki kontrolnej oferowany w naszym sklepie internetowym pozostaje zgodny z licznymi elementami w układzie programowalnych sterowników SIMATIC S5. W kategorii tej wyprodukowano PLC o różnej budowie. Konkretne podzespoły otrzymały inne wymiary, układy procesorów lub ilość pamięci. Sporo sterowników w tym wykonaniu nieustannie bywa stosowanych w licznych obiektach automatyki niepoddanych modernizacji. Dostępny w sklepie Magsteron produkt pozostaje aktualnie nierozwijany przez firmę Siemens, przez co dostarczamy go wyłącznie jako przywrócony do sprawności sprzęt używany.

Funkcje i dane techniczne

Model CPU oferowany w asortymencie naszego sklepu bez problemu może działać ze specjalnymi podzespołami rozszerzającymi. Wersja S5 zapewnia stuprocentową współpracę z dedykowanymi produktami, do których zaliczamy opcjonalne wejścia, opcjonalne wyjścia, interfejsy komunikacyjne, moduły liczników, moduły funkcjonalne czy też przekaźniki. Platforma do konfiguracji sterowników programowalnych SIMATIC S5 to STEP5 w dostosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5948-3UR11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt