SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UR12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UR12

6ES5948-3UR12 to numer, pod którym oferujemy wydajną jednostkę centralną CPU 948R dla sterowników F/155H. Komponent ten wyprodukowano specjalnie dla układu sterownika PLC SIMATIC S5. Oferowany model posiada budowę odpowiednią do stosowania w przemyśle, dlatego bardzo dobrze sprawdza się w wielu aplikacjach. Jednostka ta jest wyjątkowo efektywnym komponentem, ze względu na pamięć RAM 640 kB.

Siemens SIMATIC S - jednostka centralna CPU - 6ES5948-3UR12

6ES5948-3UR12 to numer, pod którym oferujemy model jednostki centralnej o parametrach całościowo przystosowanych do wymagań rozmaitych aplikacji. Budowa sprzedawanego w sklepie Magsteron komponentu pozwala na bezpieczną eksploatację w rozległym zakresie temperatury otoczenia, a ponadto zapewnia efektywną pracę w niekorzystnych środowiskach. Sprzedawany w sklepie Magsteron model urządzenia z kategorii PLC Siemens S5 pozwala na efektywne obsługiwanie działań w układzie automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i zalety

CPU sprzedawany w naszym sklepie jest kompatybilny z rozmaitymi elementami z linii sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. W serii tej dostarczamy urządzenia o odmiennej konstrukcji. Wybrane komponenty charakteryzują odmienne gabaryty, układy procesorów lub wielkość pamięci. Wiele PLC z tej grupy nieustannie stosuje się w różnych zakładach automatyzacji nie poddanych modernizacji do wersji S7. Dostępny w naszym sklepie komponent został definitywnie wycofany z produkcji przez markę Siemens, dlatego dostarczamy go tylko na zamówienie jako odnowiony sprzęt od dystrybutorów.

Funkcjonalności i zastosowania

CPU dostępny w sklepie Magsteron może bez komplikacji współpracować z wieloma produktami rozbudowującymi. Układ S5 Siemens zapewnia bezproblemową współpracę z licznymi produktami opcjonalnymi, do których należą dodatkowe wejścia, wyjścia, interfejsy komunikacyjne, liczniki, moduły funkcyjne i przekaźniki. System odpowiedni do modyfikacji programów sterowników logicznych SIMATIC S5 to STEP5 w dostosowanej konfiguracji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5948-3UR12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt