SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UR52

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UR52

6ES5948-3UR52 to jednostka centralna CPU 948RL sterownika 155H w wersji Lite, która należy do kategorii produktów S5 Siemens. Element posiada budowę optymalną do funkcjonowania w obszarze przemysłu, dlatego z powodzeniem sprawdza w specjalistycznych zadaniach. Urządzenie posiada 128 kB pamięci RAM.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5948-3UR52

6ES5948-3UR52 to jednostka centralna o parametrach technicznych w pełni przystosowanych do potrzeb różnych projektów automatyki. Funkcjonalność dostępnego w asortymencie sklepu Magsteron modelu zapewnia wydajną eksploatację w dużym przedziale temperatury otoczenia, jak również w trudnych warunkach przemysłowych. Sprzedawany w naszym sklepie z automatyką przemysłową wariant z grupy PLC SIMATIC S5 pozwala na sprawne przeprowadzanie operacji w układzie technologicznym starszej generacji.

Zalety i korzyści

Model jednostki centralnej sprzedawany w sklepie Magsteron jest kompatybilny z innymi podzespołami wchodzącymi w skład serii sterowników programowalnych S5 Siemens. W grupie tej wyprodukowano PLC o różnej budowie technologicznej. Wybrane podzespoły mają różne rozmiary obudowy, architektury procesorów lub wielkości pamięci. Obecnie znaczna część produktów z tej kategorii wciąż bywa eksploatowana w wielu zakładach przemysłowych, które nie przeszły modernizacji systemu SIMATIC. Sprzedawany w ofercie wariant nie jest już ostatecznie produkowany przez markę Siemens, a tym samym oferujemy go tylko jako zregenerowany sprzęt z drugiej ręki.

Funkcjonalności i zastosowania

Wariant CPU sprzedawany w naszym sklepie efektywnie działa z różnymi funkcjonalnymi elementami rozbudowującymi zakres zastosować PLC. Układ Siemens SIMATIC S5 gwarantuje optymalną kompatybilność z różnymi podzespołami, takimi jak chociażby moduły wejściowe, dodatkowe wyjścia, moduły komunikacji, moduły liczników, moduły funkcjonalne i moduły przekaźnikowe. Narzędzie do zmiany ustawień sterowników programowalnych S5 Siemens to STEP5 w zgodnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5948-3UR52
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt