SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UR53

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5948-3UR53

6ES5948-3UR53 to jednostka centralna CPU 948RL dla programowalnego sterownika logicznego Siemens SIMATIC S5 z obudową 155H w wersji Lite. Model ten posiada 128 kB pamięci RAM. Urządzenie posiada konstrukcje odpowiednią do stosowania w warunkach przemysłowych, przez co z powodzeniem sprawdza się w wielu zastosowaniach. Do jego zalet należy duża funkcjonalność i wysoka wytrzymałość.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna CPU - 6ES5948-3UR53

6ES5948-3UR53 to jednostka centralna o parametrach technicznych w pełni spełniających wymagania różnych branż. Konstrukcja tego modelu sterownika SIMATIC S5 marki Siemens sprawia, że może on pracować w rozległym zakresie temperatury otoczenia oraz niesprzyjających środowiskach roboczych. Zastosowanie oferowanego przez nas urządzenia gwarantuje bezpieczną i wydajną realizację procesów związanych ze sterowaniem komponentami automatyki.

Możliwości i funkcje

Oferowana w sklepie Magsteron jednostka centralna CPU jest kompatybilna z innymi produktami należącymi do serii SIMATIC S5 firmy Siemens. W rodzinie tej występują sterowniki o bardzo zróżnicowanych parametrach technicznych. Poszczególne modele różnią się chociażby rozmiarami obudowy, zasobami pamięci, układem procesora czy realizowanymi funkcjami. Wiele sterowników należących do tej kategorii wciąż znajduje się na wyposażeniu zakładów przemysłowych niepoddanych modernizacji. Oferowany model jest wycofany z produkcji, dlatego oferujemy go tylko jako odnowiony produkt.

Korzyści i zalety

Jednostka centralna CPU dostępna w naszym sklepie internetowym Magsteron może być łatwo rozbudowana o nowe funkcjonalności. W tym celu wystarczy zastosować kompatybilne z tym modelem moduły rozszerzeń. Do tego rodzaju produktów zaliczają się moduły komunikacyjne, moduły sygnałowe, moduły przekaźnikowe, moduły funkcyjne czy moduły kontrolne, a także dodatkowe wejścia i wyjścia. Do programowania, konfiguracji i modyfikacji sterownika SIMATIC S5 firmy Siemens służy narzędzie STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5948-3UR53
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt