SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-1AA61

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-1AA61

6ES5950-1AA61 to efektywny zasilacz zaprojektowany dla rodziny PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Wariant proponowany w sklepie Magsteron sprawdzi się do dostarczania zasilania jednostek CPU w wariantach CC 130K. Urządzenie nie posiada na wyposażeniu baterii opcjonalnej. Wartości napięcia wynoszą 24 V DC/5 V DC, natomiast wartości prądu sięgają 8 A. Element wzmacnia sprawność i wydajność działania układu automatyki przemysłowej z użyciem programowalnych sterowników logicznych wycofanej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5950-1AA61

6ES5950-1AA61 zaliczany do serii S5 SIMATIC to bardzo sprawny model. Sprzedawany element gwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa oraz liczne funkcje, w związku z czym może być z powodzeniem instalowany w strefach automatyki. Produkt sprawnie pracuje w szerokim przedziale warunków pracy, jak również specyficznych temperaturach roboczych. Sprzedawany na zamówienie model jest bardzo wydajnym uzupełnieniem rozbudowanego systemu automatyki przemysłowej, który bazuje na sterownikach logicznych SIMATIC S5 marki Siemens.

Funkcje i dane techniczne

Konstrukcja oraz funkcje napięcia czy prądu prezentowanego przez nas sprzętu gwarantują, że będzie on kompletnie zgodny z wybranymi modelami jednostek centralnych CPU PLC. Podobnie jak inne komponenty oferowanej linii, zasilacz nie jest już wspierany przez markę Siemens. Z tego względu sprzedajemy go wyłącznie jako produkt z rynku wtórnego. W kategorii Siemens SIMATIC S5 znaleźć można znaczne ilości modeli o odmiennych parametrach pamięci, procesora oraz obudowy, które wciąż odpowiadają potrzebom wielu branż.

Zalety i specyfikacja

Sprzedawany w naszym sklepie internetowym wariant jest sprzętem starszej kategorii, który spełnia swoje funkcje w układzie automatyki przemysłowej jako skuteczne źródło energii. Produkt może zasilać również dodatkowe komponenty. Zgodne będą takie elementy, jak głównie dodatkowe wejścia oraz moduły wyjść, liczniki oraz moduły do komunikacji. Rozwiązanie pozwalające na programowanie sterowników logicznych S5 SIMATIC to system STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5950-1AA61
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt