SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-1AB61

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-1AB61

6ES5950-1AB61 to wydajna jednostka zasilająca 950, wykonana dla sterownika S5 SIMATIC firmy Siemens. Sprzęt sprzedawany w naszym asortymencie możesz zastosować do zasilania jednostek CPU w modelach EU 182-3K. Wariant nie posiada w zestawie baterii awaryjnej. Dane napięciowe mają wartość 24 V DC/5 V DC, podczas gdy dane prądu wynoszą 8 A. Element podnosi sprawność i prawidłowość pracy systemu sterowania z użyciem sterowników PLC wcześniejszej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5950-1AB61

6ES5950-1AB61 możesz zastosować jako bardzo trwały element zasilający. Oferowany sprzęt posiada duży standard ochrony i liczne usprawnienia, w związku z czym może być sprawnie montowany w obszarach automatyki. Model z powodzeniem działa w rozległym zakresie parametrów temperatury otoczenia, a także trudnych obszarach pracy przemysłowej. Proponowany produkt jest wyjątkowo efektywnym komponentem rozbudowanego standardu automatyki, który opiera się na sterownikach logicznych S5 firmy Siemens.

Funkcje i dane techniczne

Konstrukcja oraz dane napięcia czy prądu prezentowanego u nas sprzętu dają pewność, że jest on w pełni funkcjonalny z uwzględnionymi wariantami jednostek CPU sterownika SIMATIC S5. Identycznie jak wszystkie inne podzespoły omawianej kategorii, model przestał być aktualnie wspierany przez firmę Siemens. Z tego powodu dostarczamy go jedynie w wariancie używanym i odnowionym. W linii S5 znaleźć można znaczne ilości produktów o zróżnicowanych parametrach pod względem możliwości pracy, ilości pamięci, układu procesora i wielkości obudowy.

Specyfikacja i korzyści

Sprzedawany w naszym sklepie internetowym produkt należy do nierozwijanej już kategorii sprzętowej, jednak funkcjonuje w układzie automatyki jako wydajne rozwiązanie zasilające. Bezpośrednia współpraca w systemie sprawia, że jest on w stanie zasilać także dodatkowe moduły. Należą do nich takie produkty, jak moduły wejść oraz moduły wyjściowe, liczniki czy moduły komunikacji. Oprogramowanie dedykowane do parametryzacji sterowników logicznych S5 SIMATIC to system STEP5 w dopasowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5950-1AB61
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt