SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-3AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-3AA11

6ES5950-3AA11 to jednostka zasilająca 950, która jest zaliczana do serii PLC S5 SIMATIC PLC marki Siemens. Produkt oferowany w sklepie Magsteron sprawdzi się do dostarczania zasilania PLC w edycji CC 130A. Zasilacz nie ma w zestawie baterii rezerwowej. Parametry napięciowe mają wartość 220 V AC/5 V DC, z kolei dane prądu wynoszą 8 A. Komponent polepsza sprawność oraz wydajność działania zespołu sterowania z użyciem urządzeń PLC minionej linii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5950-3AA11

6ES5950-3AA11 z serii S5 to bardzo sprawny produkt. Dostępny wariant posiada optymalny poziom zabezpieczeń oraz zaawansowane funkcje, w związku z czym może być sprawnie montowany w zakładach automatyki. Model bez przeszkód funkcjonuje w szerokim przedziale temperatury otoczenia, w tym również niestandardowych obszarach przemysłowych. Dostępny na zamówienie moduł jest bardzo skutecznym komponentem kompletnego układu automatyki przemysłowej, który bazuje na sterownikach logicznych Siemens SIMATIC S5.

Funkcjonalności i możliwości

Projekt i funkcje elektryczne prezentowanego przez nas produktu powodują, że pozostanie on kompletnie funkcjonalny z podanymi edycjami jednostek CPU PLC. Podobnie jak wszystkie pozostałe produkty tej kategorii, moduł nie będzie już produkowany przez firmę Siemens. Z tego względu sprzedajemy go tylko jako produkt używany. W linii SIMATIC S5 wyprodukowano sporo urządzeń o odmiennych konstrukcjach pod względem funkcjonalności, dostępnej pamięci, mocy procesora czy rozmiarów obudowy, które aktualnie znajdują się na wyposażeniu licznych zakładów przemysłowych.

Korzyści i zalety

Sprzedawany w sklepie Magsteron komponent pracuje na wyposażeniu automatyzacji jako skuteczne źródło energii. Bezpośrednia eksploatacja w zakładzie powoduje, że jest on w stanie obsłużyć także inne komponenty. Kompatybilne będą takie elementy, jak głównie moduły wejściowe czy dodatkowe wyjścia, przekaźniki i moduły do komunikacji. Narzędzie dedykowane do programów sterowników logicznych Siemens S5 to platforma STEP5 w kompatybilnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5950-3AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt