SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-3AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-3AA12

6ES5950-3AA12 to energooszczędny moduł zasilacza 950, który został wykonany dla rodziny PLC S5 marki Siemens. Model proponowany w naszym sklepie internetowym możesz wykorzystać do dostarczania zasilania CPU w odsłonach CC 130A. Narzędzie nie posiada w zestawie baterii awaryjnej. Parametry napięciowe mają wartość 220 V AC/5 V DC, podczas gdy parametry prądowe wynoszą 8 A. Komponent zwiększa bezpieczeństwo i prawidłowość działania zespołu sterowania z wykorzystaniem urządzeń PLC wycofanej linii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5950-3AA12

6ES5950-3AA12 należący do linii S5 to wysoce efektywny model. Dostępny sprzęt gwarantuje duży poziom zabezpieczeń oraz liczne funkcjonalności, przez co może być efektywnie instalowany w warunkach automatyki. Zasilacz bez obaw działa w rozległym przedziale temperatury otoczenia, jak również niekorzystnych obszarach roboczych. Oferowany na zamówienie model pozostaje bardzo skutecznym uzupełnieniem rozbudowanego układu automatyki przemysłowej, który pracuje na sterownikach logicznych S5.

Funkcje i możliwości

Projekt oraz dane elektryczne proponowanego przez nasz sklep wariantu gwarantują, że będzie on całkowicie zgodny z uwzględnionymi modelami jednostek CPU PLC. Identycznie jak poszczególne komponenty tej serii, zasilacz nie jest już rozwijany przez firmę Siemens. Dlatego sprzedajemy go jedynie w wariancie zregenerowanym. W serii Siemens SIMATIC S5 występuje wiele urządzeń o odmiennych parametrach pod względem możliwości wykorzystania, ilości pamięci, rodzaju procesora oraz gabarytów obudowy, które wciąż spełniają wymagania licznych systemów automatyzacji.

Zalety i korzyści

Oferowany przez Magsteron wariant jest modułem wycofanej już serii, który działa w układzie jako efektywne rozwiązanie zasilające. Bezawaryjna współpraca w układzie gwarantuje, że może on zasilać również opcjonalne elementy. Zgodne będą takie produkty, jak przykładowo dodatkowe wejścia i dodatkowe wyjścia, moduły licznikowe i moduły komunikacji. Oprogramowanie pozwalające na wykonanie konfiguracji PLC Siemens S5 to platforma STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5950-3AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt