SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-3AB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-3AB12

6ES5950-3AB12 to kompatybilny z systemem S5 produkt zasilający, przynależący do linii SIMATIC marki Siemens. Produkt prezentowany w naszym internetowym sklepie jest przeznaczony do dostarczania zasilania sterownikom EU 182-3A. Urządzenie nie otrzymało w zestawie baterii rezerwowej. Parametry napięciowe mają wartość 220 V AC/5 V DC, z kolei wartości prądu wynoszą 8 A. Produkt ten wzmaga ochronę i efektywność pracy systemu automatyki przemysłowej z użyciem sterowników PLC starszej kategorii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5950-3AB12

6ES5950-3AB12 należący do linii S5 to wysoce trwały model. Dostępny sprzęt zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa i zaawansowane usprawnienia, a tym samym może być z powodzeniem stosowany w branży przemysłowej. Produkt sprawnie działa w szerokim zakresie parametrów temperatury, jak również specyficznych strefach roboczych. Proponowany produkt pozostaje wyjątkowo skutecznym elementem zaawansowanego systemu automatyzacji, który pracuje na programowalnych sterownikach logicznych Siemens S5.

Parametry i zastosowania

Konstrukcja oraz parametry napięciowo-prądowe sprowadzanego przez nas modelu gwarantują, że pozostaje on całkowicie kompatybilny z wymienionymi odsłonami jednostek centralnych CPU sterownika SIMATIC S5. Tak samo jak wszystkie pozostałe podzespoły omawianej linii, zasilacz przestał być już rozwijany przez firmę Siemens. Dlatego sprowadzamy go wyłącznie w wariancie używanym. W rodzinie S5 znaleźć można sporo produktów o zróżnicowanych parametrach w obszarze zastosowania, dostępnej pamięci, typu procesora czy gabarytów.

Specyfikacja techniczna

Oferowany produkt jest sprzętem starszej serii, który pracuje w układzie automatyki jako dodatkowe źródło energii. Bezawaryjna praca w układzie gwarantuje, że będzie on mógł obsłużyć również opcjonalne komponenty. Zaliczają się do nich takie elementy, jak przede wszystkim moduły wejściowe i dodatkowe wyjścia, mierniki i moduły komunikacyjne. Rozwiązanie dedykowane do parametryzacji PLC SIMATIC S5 to środowisko STEP5 w dopasowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5950-3AB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt