SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-8MD11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5950-8MD11

6ES5950-8MD11 to ciekawy model zasilacza wchodzący w skład systemu sterownika S5 SIMATIC firmy Siemens. Komponent oferowany w naszym asortymencie jest przeznaczony do zasilania jednostek centralnych. Wariant ten nie otrzymał w zestawie baterii zapasowej. Parametry napięcia sięgają 230/115 V AC oraz 24 V DC, podczas gdy dane prądowe wynoszą 10 A. Model podnosi bezpieczeństwo oraz prawidłowość eksploatacji systemu automatyki przemysłowej z zastosowaniem programowalnych sterowników logicznych S5.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5950-8MD11

6ES5950-8MD11 marki Siemens to bardzo efektywny zasilacz. Oferowany element posiada duży stopień zabezpieczeń oraz zaawansowane usprawnienia, dlatego może być bez przeszkód montowany w strefach automatyki. Model bezpiecznie działa w szerokim przedziale temperatury otoczenia, jak również trudnych strefach roboczych. Dostępny zasilacz jest bardzo efektywnym uzupełnieniem funkcjonalnego zakładu automatyzacji, który bazuje na programowalnych sterownikach logicznych SIMATIC.

Funkcjonalności i zastosowania

Projekt oraz dane napięcia czy prądu proponowanego przez nas sprzętu sprawiają, że pozostaje on całkowicie funkcjonalny z ustalonymi modelami jednostek centralnych CPU sterownika S5. Podobnie jak wszystkie pozostałe produkty tej serii, model nie będzie już produkowany przez firmę Siemens. Z tego względu sprzedajemy go tylko w wariancie poddanym regeneracji. W serii S5 znajduje się sporo jednostek centralnych o zróżnicowanych specyfikacjach w obszarze funkcjonalności, pamięci, architektury procesora oraz wielkości obudowy.

Specyfikacja techniczna

Sprzedawany w naszym sklepie internetowym komponent jest sprzętem z nieprodukowanej już rodziny, który sprawdza się w systemie automatyzacji jako efektywne rozwiązanie zasilające. Z powodzeniem może on zasilać także dodatkowe moduły. Kompatybilne będą takie produkty, jak na przykład moduły wejściowe oraz dodatkowe wyjścia, moduły do pomiarów czy interfejsy komunikacyjne. Rozwiązanie przeznaczone do konfiguracji sterowników logicznych SIMATIC S5 Siemens to platforma STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5950-8MD11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt