SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-4LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-4LB11

6ES5951-4LB11 to wydajny moduł zasilający 951 przeznaczony dla układu S5 SIMATIC PLC marki Siemens. Sprzęt dostępny w sklepie Magsteron możesz zastosować do zasilania jednostek centralnych w wariantach 135U, 150U oraz 155U. Moduł nie otrzymał na wyposażeniu baterii dodatkowej. Dane napięcia sięgają 110/220 V AC i 24 V DC, natomiast dane prądowe to 4 A. Sprzęt podnosi ochronę oraz prawidłowość funkcjonowania układu automatyki przemysłowej z zastosowaniem sterowników minionej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-4LB11

6ES5951-4LB11 sprawdza się jako wyjątkowo funkcjonalny zasilacz. Dostępny sprzęt uzyskał duży stopień ochrony oraz liczne funkcjonalności, w związku z czym może być sprawnie instalowany w obszarach zakładów automatyki. Zasilacz bez przeszkód funkcjonuje w dużym zakresie warunków temperatury, jak również specyficznych obszarach otoczenia. Dostępny na zamówienie produkt okazuje się wyjątkowo efektywnym elementem funkcjonalnego standardu automatyzacji, który bazuje na programowalnych sterownikach logicznych S5 marki Siemens.

Parametry i możliwości

Specyfikacja i parametry techniczne prezentowanego u nas wariantu dają pewność, że pozostanie on w pełni zgodny z podanymi wersjami jednostek CPU PLC S5. Podobnie jak poszczególne komponenty tej linii, moduł nie jest już obecnie produkowany przez markę Siemens. Dlatego oferujemy go wyłącznie z rynku wtórnego. W rodzinie SIMATIC S5 znaleźć można sporo modeli o odmiennych specyfikacjach w zakresie możliwości wykorzystania, ilości pamięci, mocy procesora i wielkości obudowy, które nadal spełniają potrzeby systemów automatyki.

Korzyści i zalety

Sprzedawany w sklepie Magsteron model jest urządzeniem starszej serii, który spełnia funkcje w systemie automatyki jako skuteczne źródło energii. Bezpośrednia praca w układzie zapewnia, że będzie on w stanie obsłużyć również dodatkowe elementy. Zaliczają się do nich takie produkty, jak chociażby dodatkowe wejścia i dodatkowe wyjścia, moduły licznikowe czy moduły komunikacyjne. Narzędzie pozwalające na przeprowadzenie konfiguracji urządzeń SIMATIC S5 Siemens to platforma STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-4LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt