SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB11

6ES5951-7LB11 to skuteczny produkt zasilający, przynależący do sterownika S5 SIMATIC firmy Siemens. Model prezentowany w naszym sklepie internetowym możesz wykorzystać do zasilania CPU o różnej specyfikacji. Zasilacz nie ma na wyposażeniu baterii zapasowej. Parametry napięciowe odpowiadają wartości 115/230 V AC i 5 V DC, natomiast parametry prądu sięgają 7/15 A. Zasilacz poprawia bezpieczeństwo i prawidłowość pracy systemu sterowania z użyciem sterowników PLC starszej linii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7LB11

6ES5951-7LB11 marki Siemens to bardzo funkcjonalny zasilacz. Sprzedawany sprzęt otrzymał optymalny poziom bezpieczeństwa oraz zaawansowane udogodnienia, przez co może być bezpiecznie eksploatowany w obszarach przemysłowych. Produkt bez obaw pracuje w zróżnicowanym zakresie temperatury otoczenia, a także niekorzystnych warunkach środowiskowych. Sprzedawany na zamówienie model pozostaje wyjątkowo wydajnym wyposażeniem zaawansowanego systemu automatyki przemysłowej, który opiera się na sterownikach PLC S5.

Funkcje i możliwości

Projekt i funkcje techniczne sprzedawanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową wariantu dają gwarancję, że będzie on w pełni kompatybilny z ustalonymi wersjami jednostek CPU sterownika SIMATIC S5. Podobnie jak pozostałe produkty omawianej grupy, model przestał być wspierany przez firmę Siemens. Dlatego oferujemy go wyłącznie na zamówienie w wersji odnowionej. W linii SIMATIC S5 wyprodukowano wiele sterowników o różnych parametrach pod względem funkcji, ilości pamięci, układu procesora czy rozmiarów obudowy.

Korzyści i zalety

Sprzedawany w sklepie Magsteron produkt jest sprzętem starszej generacji, który pracuje w systemie przemysłowym jako efektywne rozwiązanie zasilające. Bezawaryjna praca sprawia, że jest on w stanie obsłużyć również dodatkowe komponenty układu. Kompatybilne będą takie komponenty, jak przykładowo moduły wejść oraz moduły wyjść, mierniki, przekaźniki oraz moduły komunikacyjne. Oprogramowanie pozwalające na wykonanie parametryzacji urządzeń Siemens SIMATIC S5 to platforma STEP5 w kompatybilnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7LB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt