SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB12

6ES5951-7LB12 to solidny moduł, przeznaczony dla układu PLC S5 firmy Siemens. Komponent proponowany w naszym sklepie internetowym jest przeznaczony do zasilania jednostek CPU w wersjach 115U i 115H. Urządzenie nie ma w zestawie baterii zapasowej. Dane napięciowe mają wartość 115/230 V AC i 5 V DC, z kolei dane prądu sięgają 3 A. Model podwyższa ochronę oraz efektywność funkcjonowania systemu sterowania z użyciem programowalnych sterowników logicznych tej kategorii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7LB12

6ES5951-7LB12 możesz wykorzystać do zasilania różnych elementów automatyki. Oferowany komponent posiada optymalny poziom ochrony oraz rozbudowane funkcjonalności, przez co może być sprawnie eksploatowany w strefach automatyzacji. Zasilacz z powodzeniem działa w dużym zakresie temperatury, a także niekorzystnych obszarach środowiskowych. Proponowany model może być bardzo skutecznym komponentem funkcjonalnego zakładu automatyzacji, który bazuje na sterownikach PLC S5 marki Siemens.

Funkcjonalności i dane techniczne

Budowa oraz dane mechaniczne oferowanego przez nas produktu sprawiają, że jest on całkowicie kompatybilny z wybranymi wersjami jednostek centralnych sterownika S5. Identycznie jak wszystkie pozostałe produkty omawianej kategorii, model przestał być produkowany i rozwijany przez firmę Siemens. Z tego powodu sprowadzamy go jedynie na zamówienie. W standardzie S5 znajduje się sporo PLC o różnych konstrukcjach pod względem dostępnych funkcji, ilości pamięci, układu procesora i wielkości obudowy.

Zalety i korzyści

Dostępny w naszym sklepie internetowym moduł jest urządzeniem z wycofanej już kategorii, który pracuje w układzie automatyzacji jako skuteczne źródło energii. Bezproblemowa eksploatacja w zakładzie powoduje, że może on być w stanie zasilić także opcjonalne komponenty SIMATIC. Zgodne są takie produkty, jak przykładowo moduły wejściowe oraz moduły wyjściowe, moduły do zliczania oraz moduły komunikacyjne. Narzędzie umożliwiające wykonanie parametryzacji sterowników Siemens S5 to system STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7LB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt