SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB13

6ES5951-7LB13 to wytrzymały element zasilający, który został wykonany dla układu sterowania S5 SIMATIC marki Siemens. Zasilacz oferowany w sklepie Magsteron możesz wykorzystać do zasilania CPU w wariancie 115U. Urządzenie nie posiada w zestawie baterii rezerwowej. Dane napięciowe to 115/230 V AC oraz V DC/5 V DC, podczas gdy parametry prądowe wynoszą 3 A. Komponent podtrzymuje bezpieczeństwo oraz prawidłowość pracy systemu automatyki przemysłowej z wykorzystaniem sterowników PLC starszej linii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7LB13

6ES5951-7LB13 to wyjątkowo starannie zaprojektowany zasilacz. Dostępny wariant posiada wysoki poziom ochrony i liczne udogodnienia, dlatego może być bez przeszkód użytkowany w branży przemysłowej. Produkt bezpiecznie działa w szerokim zakresie parametrów temperatury, a także niekorzystnych strefach środowiskowych. Sprzedawany na zamówienie zasilacz jest bardzo dobrym komponentem zaawansowanego standardu automatyki przemysłowej, który opiera się na programowalnych sterownikach logicznych S5 firmy Siemens.

Funkcje i dane techniczne

Projekt oraz funkcje prądu czy napięcia proponowanego przez nasz sklep zasilacza sprawiają, że pozostaje on w stu procentach kompatybilny z uwzględnionymi wersjami jednostek centralnych PLC S5. Identycznie jak pozostałe podzespoły tej kategorii, zasilacz nie jest obecnie produkowany przez markę Siemens. Z tego względu sprzedajemy go wyłącznie w wariancie odnowionym. W linii S5 wyróżnić można znaczne ilości PLC o zróżnicowanych parametrach w obszarze funkcji, dostępnej pamięci, architektury procesora i rozmiarów obudowy.

Zalety i specyfikacja

Dostępny w naszym sklepie wariant jest modułem, który zapewnia na wyposażeniu automatyzacji efektywne rozwiązanie zasilające. Bezawaryjna praca w systemie powoduje, że jest on w stanie obsłużyć także pozostałe komponenty. Kompatybilne są takie elementy, jak przykładowo dodatkowe wejścia oraz moduły wyjściowe, liczniki czy moduły komunikacyjne. Narzędzie dedykowane do programów sterowników logicznych Siemens S5 to środowisko STEP5 w dopasowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7LB13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt