SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB14

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB14

6ES5951-7LB14 to energooszczędny zasilacz typu 951 wykonany dla układu sterowania SIMATIC S5 marki Siemens. Komponent proponowany w naszym internetowym sklepie Magsteron możesz wykorzystać do dostarczania zasilania CPU w odsłonach 115U i 115H. Sprzęt nie ma w zestawie baterii dodatkowej. Parametry napięciowe to 115/230 V AC/5 V DC, z kolei dane prądu sięgają 3 A. Moduł ten wzmaga bezpieczeństwo i efektywność eksploatacji linii automatyzacji z użyciem sterowników tej kategorii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7LB14

6ES5951-7LB14 to bardzo starannie zaprojektowany zasilacz. Sprzedawany sprzęt posiada duży poziom zabezpieczeń i liczne udogodnienia, dlatego może być sprawnie wykorzystywany w różnych branżach przemysłu. Produkt efektywnie pracuje w rozległym przedziale parametrów temperatury, jak również niekorzystnych strefach otoczenia. Dostępny model pozostaje bardzo przydatnym wyposażeniem systemu automatyki przemysłowej, który pracuje na programowalnych sterownikach logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens.

Funkcjonalności i zastosowania

Budowa i dane techniczne sprowadzanego przez Magsteron produktu powodują, że będzie on całkowicie zgodny z podanymi odsłonami jednostek centralnych sterownika S5. Tak samo jak inne elementy oferowanej serii, zasilacz nie jest obecnie wspierany przez markę Siemens. W związku z tym dostępny jest tylko jako produkt używany. W kategorii SIMATIC S5 występuje wiele sterowników o zróżnicowanych konstrukcjach pod względem zastosowania, zasobów pamięciowych, mocy procesora czy gabarytów obudowy, które wciąż spełniają potrzeby współczesnych zakładów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w naszym sklepie model efektywnie pracuje w systemie przemysłowym jako praktyczne źródło zasilania. Bezproblemowa eksploatacja w zakładzie sprawia, że może on zasilać także inne moduły. Zgodne będą takie elementy, jak przede wszystkim dodatkowe wejścia oraz dodatkowe wyjścia, moduły do pomiarów i moduły komunikacyjne. Jako narzędzie do programowania Siemens S5 służy STEP5 w kompatybilnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7LB14
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt