SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB21

6ES5951-7LB21 to bezpieczny komponent zasilający, który przynależy do układu S5 SIMATIC firmy Siemens. Sprzęt proponowany w naszym asortymencie znajduje zastosowanie w zasilaniu jednostek centralnych w edycjach 115U czy 115H. Sprzęt nie otrzymał na wyposażeniu baterii awaryjnej. Parametry napięcia odpowiadają 120/230 V AC/5 V DC, z kolei wartości prądu sięgają 7/15 A. Sprzęt zwiększa sprawność oraz skuteczność pracy systemu automatyki przemysłowej z wykorzystaniem sterowników tej generacji.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7LB21

6ES5951-7LB21 marki Siemens to wysoce wydajny zasilacz. Oferowany element otrzymał wiele zabezpieczeń oraz liczne funkcjonalności, przez co może być bezpiecznie eksploatowany w strefach przemysłowych. Model bezpiecznie działa w rozległym zakresie temperatury, jak również trudnych warunkach otoczenia. Oferowany produkt może być wyjątkowo praktycznym wyposażeniem kompletnego układu automatyki przemysłowej, który bazuje na sterownikach PLC Siemens S5.

Parametry i dane techniczne

Specyfikacja i parametry prądowo-napięciowe sprzedawanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową sprzętu gwarantują, że pozostanie on w stu procentach kompatybilny z wybranymi odsłonami jednostek CPU PLC S5. Identycznie jak poszczególne elementy omawianej linii, model nie jest już produkowany przez firmę Siemens. W naszym sklepie sprowadzamy go jedynie w wersji używanej i odnowionej. W standardzie spełniają wymagania zakładów automatyki przemysłowej niepoddanych modernizacji.

Specyfikacja techniczna

Oferowany przez nas model jest urządzeniem nieprodukowanej już generacji, który pracuje na wyposażeniu automatyzacji jako wydajne rozwiązanie zasilające. Bezawaryjna eksploatacja w układzie sprawia, że może on zasilać także różne elementy rozszerzające funkcje PLC. Zaliczają się do nich takie komponenty, jak dodatkowe wejścia oraz moduły wyjść, moduły do pomiarów oraz interfejsy komunikacyjne. Rozwiązanie umożliwiające przeprowadzenie programowania sterowników logicznych Siemens S5 to platforma STEP5 w kompatybilnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7LB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt