SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LB21

6ES5951-7LB21 to mocny zasilacz dla systemu S5 SIMATIC PLC firmy Siemens. Moduł proponowany w naszym sklepie internetowym sprawdzi się do zapewnienia zasilania jednostek centralnych w wersjach 115U czy 115H. Zasilacz nie otrzymał w zestawie baterii opcjonalnej. Wartości napięciowe sięgają 120/230 V AC i 5 V DC, natomiast parametry prądowe mają wartość 3 A. Produkt pogłębia sprawność oraz efektywność eksploatacji zespołu sterowania z użyciem programowalnych sterowników logicznych.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7LB21

6ES5951-7LB21 został zaprojektowany jako bardzo funkcjonalny zasilacz. Sprzedawany element posiada duży standard ochrony i liczne funkcjonalności, przez co może być sprawnie użytkowany w obszarach industrialnych. Produkt efektywnie działa w dużym zakresie temperatury, jak również niekorzystnych warunkach otoczenia. Oferowany produkt pozostaje bardzo skutecznym elementem funkcjonalnego układu automatyzacji, który opiera się na sterownikach logicznych S5 firmy Siemens.

Funkcje i możliwości

Specyfikacja i parametry napięcia czy prądu proponowanego przez nasz sklep internetowy modelu gwarantują, że pozostaje on całkowicie zgodny z wybranymi edycjami jednostek centralnych sterownika SIMATIC S5. Identycznie jak wszystkie pozostałe podzespoły oferowanej linii, moduł przestał być obecnie produkowany przez markę Siemens. W związku z tym sprzedajemy go tylko w wariancie używanym. W kategorii S5 występuje sporo urządzeń o odmiennych specyfikacjach w obszarze funkcjonalności, dostępnej pamięci, architektury procesora czy gabarytów obudowy, które obecnie odpowiadają potrzebom wielu układów automatyzacji.

Specyfikacja i zalety

Dostępny w naszym sklepie produkt jest sprzętem z nieprodukowanej już rodziny urządzeń, który zapewnia w układzie automatyki efektywne zasilanie. Bezproblemowa współpraca powoduje, że jest on w stanie zasilać także rozszerzające elementy systemu. Zaliczają się do nich takie komponenty, jak przykładowo moduły wejściowe i moduły wyjść, mierniki oraz moduły komunikacyjne. Narzędzie pozwalające na przeprowadzenie programowania sterowników S5 SIMATIC to system STEP5 w dopasowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7LB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt