SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LD11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LD11

6ES5951-7LD11 to produkt wchodzący w skład układu sterowania PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Wariant prezentowany w naszym asortymencie sprawdzi się do dostarczania zasilania jednostkom centralnym w różnych wersjach. Zasilacz nie ma na wyposażeniu baterii dodatkowej. Parametry napięciowe wynoszą 115/230 V AC/5 V DC, a dane prądu sięgają 7/15 A. Komponent podnosi sprawność oraz skuteczność funkcjonowania linii sterowania z użyciem sterowników S5.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7LD11

6ES5951-7LD11 to wyjątkowo solidny i trwały produkt. Zasilacz posiada duży stopień ochrony i rozbudowane funkcje, a tym samym może być bezpiecznie stosowany w obszarach przemysłowych. Produkt bezpiecznie działa w szerokim zakresie temperatury pracy, jak również trudnych strefach roboczych. Dostępny zasilacz pozostaje wyjątkowo praktycznym uzupełnieniem rozbudowanego układu automatyki przemysłowej, który bazuje na sterownikach programowalnych S5.

Funkcjonalności i możliwości

Budowa i dane technologiczne proponowanego przez nasz sklep wariantu sprawiają, że pozostaje on w stu procentach zgodny z wybranymi modelami jednostek centralnych PLC S5. Identycznie jak wszystkie inne podzespoły tej grupy, moduł nie jest już rozwijany przez markę Siemens. Dlatego dostarczamy go wyłącznie jako odnowiony produkt z rynku wtórnego. W serii Siemens SIMATIC S5 znajduje się sporo modeli zróżnicowanych pod względem zastosowania, ilości pamięci, architektury procesora i rozmiarów obudowy. Urządzenia te wciąż znajdują się na wyposażeniu obecnych systemów przemysłowych.

Zalety i korzyści

Sprzedawany w naszym sklepie internetowym model jest sprzętem z nierozwijanej już kategorii, który funkcjonuje w układzie automatyki jako dodatkowe akcesorium. Bezpieczna współpraca w systemie sprawia, że może on zasilać także rozszerzające moduły. Zgodne będą takie komponenty, jak przede wszystkim moduły wejść i moduły wyjść, moduły do pomiarów oraz moduły do komunikacji. Oprogramowanie dedykowane do konfiguracji urządzeń Siemens SIMATIC S5 to platforma STEP5 w dopasowanej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7LD11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt