SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LD11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LD11

6ES5951-7LD11 to solidny sprzęt zasilający wchodzący w skład systemu PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Model proponowany w internetowym sklepie Magsteron służy do zasilania CPU w różnych wersjach. Urządzenie nie ma w zestawie baterii rezerwowej. Wartości napięciowe wynoszą 115/230 V AC i 5 V DC, z kolei parametry prądowe sięgają 7/15 A. Wariant podwyższa ochronę oraz prawidłowość działania linii automatyki przemysłowej z użyciem sterowników tej serii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7LD11

6ES5951-7LD11 został zaprojektowany jako wyjątkowo trwały zasilacz. Dostępny element zapewnia znaczący poziom bezpieczeństwa i zaawansowane funkcjonalności, przez co może być efektywnie montowany w zakładach przemysłowych. Model działa w zróżnicowanym przedziale warunków temperatury, jak również niestandardowych warunkach środowiskowych. Oferowany na zamówienie zasilacz jest zaskakująco skutecznym uzupełnieniem układu automatyki przemysłowej, który bazuje na programowalnych sterownikach logicznych Siemens S5 SIMATIC.

Parametry i możliwości

Specyfikacja oraz dane prądowo-napięciowe proponowanego przez nasz sklep wariantu gwarantują, że jest on kompatybilny z uwzględnionymi wariantami jednostek centralnych sterownika SIMATIC S5. Tak samo jak pozostałe elementy oferowanej linii, moduł przestał być aktualnie rozwijany przez firmę Siemens. Z tego powodu dostarczamy go jedynie jako odnowiony produkt z rynku wtórnego. W systemie SIMATIC S5 wyprodukowano znaczne ilości sterowników o zróżnicowanych specyfikacjach pod względem możliwości pracy, ilości pamięci, układu procesora czy wymiarów.

Specyfikacja i korzyści

Sprzedawany produkt jest sprzętem, który pracuje na wyposażeniu automatyki jako skuteczne źródło zasilania. Bezpośrednia eksploatacja w systemie powoduje, że może on obsłużyć również opcjonalne elementy. Zaliczają się do nich takie produkty, jak przykładowo moduły wejściowe i dodatkowe wyjścia, liczniki, przekaźniki czy interfejsy komunikacyjne. Narzędzie znajdujące zastosowanie w programowaniu urządzeń Siemens SIMATIC S5 to środowisko STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7LD11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt