SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LD21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LD21

6ES5951-7LD21 jest zasilaczem typu 951, wyprodukowanym dla sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Zasilacz sprzedawany w naszym internetowym sklepie znajduje zastosowanie do zasilania jednostek w wariantach 115U i 115 H. Zasilacz nie posiada na wyposażeniu baterii dodatkowej. Wartości napięcia odpowiadają 120/23 V AC/5 V DC, podczas gdy dane prądowe mają wartość 7/15 A. Sprzęt podnosi bezpieczeństwo i prawidłowość funkcjonowania układu automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7LD21

6ES5951-7LD21 możesz zastosować jako wyjątkowo praktyczny element wyposażenia S5. Oferowany wariant posiada wysoki standard ochrony i zaawansowane funkcje, przez co może być bez obaw instalowany na obszarach przemysłowych. Model bez przeszkód pracuje w dużym zakresie temperatury otoczenia, jak również niekorzystnych obszarach roboczych. Dostępny produkt jest wyjątkowo praktycznym elementem rozbudowanego systemu automatyki przemysłowej, który pracuje na programowalnych sterownikach logicznych Siemens S5 SIMATIC.

Parametry i możliwości

Projekt oraz dane technologiczne proponowanego w naszym sklepie z automatyką przemysłową produktu dają pewność, że pozostaje on w stu procentach zgodny z wybranymi odsłonami jednostek CPU PLC. Identycznie jak poszczególne komponenty omawianej kategorii, zasilacz nie jest już wspierany serwisowo przez markę Siemens. Z tego powodu sprowadzamy go tylko z rynku wtórnego. W systemie Siemens SIMATIC S5 wyprodukowano wiele PLC o odmiennych specyfikacjach w zakresie zastosowania, pamięci, procesora, mocy procesora czy wymiarów.

Specyfikacja i korzyści

Dostępny w naszym sklepie internetowym produkt jest modułem starszej generacji, który funkcjonuje w układzie automatyzacji jako skuteczne źródło energii. Bezproblemowa praca w systemie powoduje, że może on obsłużyć również opcjonalne moduły. Kompatybilne będą takie elementy, jak dodatkowe wejścia i moduły wyjściowe, moduły do zliczania czy interfejsy komunikacyjne. Rozwiązanie przeznaczone do parametryzacji sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5 to z kolei system STEP5 w kompatybilnej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7LD21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt