SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LD21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7LD21

6ES5951-7LD21 to zasilacz 951, wchodzący w skład grupy S5 SIMATIC marki Siemens. Produkt oferowany w naszym sklepie internetowym jest przeznaczony do dostarczania zasilania jednostkom CPU w modelach 115U oraz 115H. Wariant nie ma na wyposażeniu baterii dodatkowej. Wartości napięcia odpowiadają 120/230 V AC i 5 V DC, natomiast parametry prądu sięgają 7 A oraz 15 A. Zasilacz podwyższa ochronę oraz prawidłowość funkcjonowania układu automatyki przemysłowej z użyciem sterowników PLC minionej serii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7LD21

6ES5951-7LD21 zaliczany do serii S5 SIMATIC to wysoce funkcjonalny model. Sprzedawany sprzęt gwarantuje optymalny stopień ochrony i posiada zaawansowane funkcje, a tym samym może być sprawnie wykorzystywany w obszarach przemysłowych. Model bezpiecznie działa w dużym przedziale parametrów temperatury, jak również niestandardowych strefach roboczych. Dostępny model może być bardzo skutecznym komponentem rozbudowanego układu automatyzacji, który pracuje na sterownikach PLC Siemens S5.

Funkcjonalności i możliwości

Projekt oraz funkcje napięciowo-prądowe oferowanego przez Magsteron produktu gwarantują, że pozostanie on kompletnie funkcjonalny z wymienionymi wersjami jednostek CPU sterownika SIMATIC S5. Tak samo jak pozostałe komponenty oferowanej linii, model nie będzie już rozwijany przez markę Siemens. Z tego powodu sprzedajemy go tylko jako produkt używany i na zamówienie. W systemie S5 występuje wiele PLC o odmiennych parametrach w obszarze możliwości wykorzystania, zasobów pamięciowych, architektury procesora czy rozmiarów obudowy.

Specyfikacja techniczna

Oferowany przez Magsteron wariant jest sprzętem, który sprawdza się w systemie przemysłowym jako skuteczne rozwiązanie zasilające. Bezawaryjna praca w układzie zapewnia, że może on obsłużyć rozszerzające elementy wyposażenia PLC. Zgodne będą takie produkty, jak przykładowo moduły wejściowe i moduły wyjściowe, przekaźniki, mierniki oraz moduły komunikacyjne. Oprogramowanie umożliwiające przeprowadzenie programowania urządzeń S5 SIMATIC to środowisko STEP5 w kompatybilnej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7LD21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt