SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7NB12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7NB12

6ES5951-7NB12 to energooszczędny sprzęt zasilający, zaliczany do rodziny S5 SIMATIC PLC firmy Siemens. Wariant oferowany w naszym sklepie internetowym sprawdzi się do zasilania sterowników w wersjach 115U oraz 155U/H. Sprzęt nie posiada w zestawie baterii rezerwowej. Parametry napięciowe odpowiadają 24 V DC/5 V DC, z kolei dane prądu mają wartość 3 A. Sprzęt poprawia ochronę i prawidłowość pracy zespołu sterowania z zastosowaniem urządzeń PLC.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7NB12

6ES5951-7NB12 zaliczany do serii S5 SIMATIC to wyjątkowo wydajny zasilacz. Oferowany sprzęt zapewnia optymalny standard ochrony oraz posiada zaawansowane usprawnienia, w związku z czym może być efektywnie wykorzystywany w branży przemysłowej. Zasilacz bezpiecznie pracuje w rozległym zakresie warunków temperatury, a także niekorzystnych strefach otoczenia. Sprzedawany model jest bardzo dobrym uzupełnieniem systemu automatyki przemysłowej, który pracuje na sterownikach programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens.

Funkcjonalności i dane techniczne

Budowa oraz dane napięciowo-prądowe prezentowanego u nas modelu sprawiają, że będzie on całkowicie zgodny z uwzględnionymi wariantami jednostek CPU PLC SIMATIC S5. Identycznie jak poszczególne komponenty oferowanej serii, moduł przestał być aktualnie wspierany przez markę Siemens. W związku z tym sprowadzamy go wyłącznie na zamówienie. W systemie Siemens SIMATIC S5 znajdują się znaczne ilości modeli o konstrukcjach, które różnią się między sobą pod względem pamięci, architektury procesora czy typu obudowy. Sterowniki te wciąż znajdują się na wyposażeniu obecnych układów przemysłowych.

Zalety i specyfikacja

Dostępny w sklepie Magsteron model jest urządzeniem wycofanej już linii, które działa w systemie automatyki przemysłowej jako dodatkowe rozwiązanie zasilające. Bezpieczna praca w systemie powoduje, że będzie on mógł obsłużyć również inne komponenty. Należą do nich takie produkty, jak przykładowo dodatkowe wejścia oraz moduły wyjść, mierniki czy interfejsy komunikacyjne. Rozwiązanie umożliwiające przeprowadzenie konfiguracji sterowników SIMATIC S5 to platforma STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Napisz do nas

Wypełnij formularz

Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7NB12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt