SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7NB13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7NB13

6ES5951-7NB13 to przydatny w wielu zastosowaniach zasilacz pasujący do sterownika SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzęt sprzedawany w naszym internetowym sklepie możesz zastosować do zasilania jednostek CPU w wariantach 115U i 115H. Urządzenie nie otrzymało na wyposażeniu baterii opcjonalnej. Dane napięcia wynoszą 24 V DC/5 V DC, natomiast dane prądu to 3 A.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7NB13

6ES5951-7NB13 z serii S5 to wysoce efektywny moduł zasilający. Oferowany komponent uzyskał optymalny stopień bezpieczeństwa i posiada różne usprawnienia, w związku z czym może być efektywnie użytkowany w warunkach automatyzacji. Model sprawnie funkcjonuje w szerokim zakresie warunków temperatury, jak również niestandardowych obszarach otoczenia. Oferowany model pozostaje wyjątkowo praktycznym elementem kompletnego układu automatyzacji, który opiera się na sterownikach PLC SIMATIC S5 marki Siemens.

Funkcjonalności i zastosowania

Projekt oraz funkcje elektryczne sprzedawanego u nas zasilacza powodują, że będzie on skutecznie współpracował z wymienionymi wariantami jednostek CPU sterownika SIMATIC S5. Identycznie jak pozostałe komponenty z tej kategorii, oferowany model nie będzie już wspierany przez firmę Siemens. W związku z tym sprzedajemy go wyłącznie w wersji używanej. W standardzie Siemens SIMATIC S5 wyróżnić można sporo PLC o zróżnicowanych specyfikacjach w obszarze funkcjonalności, ilości pamięci, architektury procesora oraz wielkości obudowy, które aktualnie spełniają potrzeby różnych systemów automatyzacji.

Zalety i specyfikacja

Dostępny w sklepie Magsteron wariant jest urządzeniem wycofanej już serii, które pracuje w układzie przemysłowym jako efektywne rozwiązanie dodatkowe. Bezpieczna praca w systemie gwarantuje, że jest ono w stanie zasilać również inne komponenty. Zgodne są takie komponenty, jak na przykład moduły wejść i moduły wyjść, moduły do pomiarów czy interfejsy komunikacyjne. Oprogramowanie dedykowane do parametryzacji sterowników SIMATIC S5 to platforma STEP5 w kompatybilnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7NB13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt