SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7ND11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7ND11

6ES5951-7ND11 to praktyczny moduł zasilacza 951, zaprojektowany dla rodziny PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Wariant proponowany w naszym sklepie internetowym sprawdzi się do zasilania PLC z różnymi wersjami CPU. Produkt nie ma w zestawie baterii opcjonalnej. Parametry napięciowe odpowiadają 24 V DC/5 V DC, a wartości prądowe to 7/15 A. Zasilacz ten zwiększa ochronę oraz skuteczność działania zespołu automatyzacji z użyciem urządzeń PLC wcześniejszej serii.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7ND11

6ES5951-7ND11 jest wykonany jako bardzo sprawny moduł zasilacza. Dostępny sprzęt posiada duży poziom zabezpieczeń i zaawansowane funkcjonalności, dlatego może być z powodzeniem stosowany w warunkach automatyki. Zasilacz bez przeszkód pracuje w dużym zakresie warunków otoczenia, w tym również niestandardowych obszarach roboczych. Dostępny produkt pozostaje bardzo efektywnym komponentem kompletnego zakładu automatyki przemysłowej, który bazuje na sterownikach PLC Siemens S5.

Parametry i dane techniczne

Konstrukcja oraz parametry prądowo-napięciowe proponowanego przez nas produktu sprawiają, że pozostaje on w pełni zgodny z wybranymi wersjami jednostek centralnych sterownika S5. Identycznie jak wszystkie inne elementy tej grupy, zasilacz przestał być aktualnie wspierany przez firmę Siemens. Dlatego dostarczamy go tylko w wersji używanej. W serii Siemens SIMATIC S5 występuje wiele urządzeń o odmiennych parametrach pod kątem funkcji, ilości pamięci, architektury procesora oraz gabarytów obudowy. Obecnie wiele z nich można znaleźć na wyposażeniu różnych zakładów automatyzacji.

Specyfikacja techniczna

Sprzedawany model jest urządzeniem minionej generacji, który funkcjonuje w systemie automatyzacji jako praktyczne źródło zasilania. Bezpośrednia eksploatacja pozostaje efektywna w całym układzie, dzięki czemu jest on w stanie obsłużyć również opcjonalne komponenty S5. Kompatybilne będą takie produkty, jak chociażby moduły wejściowe oraz moduły wyjściowe, moduły licznikowe czy moduły komunikacji. Rozwiązanie przeznaczone do programowania PLC Siemens S5 to środowisko STEP5 w dopasowanej edycji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7ND11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt