SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7ND51

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5951-7ND51

6ES5951-7ND51 to dedykowany programowalnym sterownikom Siemens S5 zasilacz modułowy 951. Produkt ten należy do systemu automatyki SIMATIC jest przeznaczony dla jednostek centralnych 115U i 115H. Urządzenie to oferujemy na zamówienie w wersji bez baterii zapasowej. Napięcie wynosi 24/5 V DC, a prąd 7/15 A. Model ten sprawdza się jako źródło zasilania dla CPU oraz innych komponentów systemu sterowania S5.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5951-7ND51

6ES5951-7ND51 to zasilacz charakteryzujący się parametrami, które idealnie wpisują się w wymagania technologiczne kompatybilnych modeli jednostek centralnych sterownika S5. Oferowane urządzenie marki Siemens posiada przy tym solidną konstrukcję i liczne zabezpieczenia, przez co efektywnie podnosi bezpieczeństwo i wydajność zasilania komponentów automatyki systemu SIMATIC tej generacji.

Funkcje i zastosowanie

Zasilacz modułowy oferowany przez nas na zamówienie charakteryzuje się pełną zgodnością z wymienionym modelami jednostek centralnych. W rodzinie SIMATIC S5 firmy Siemens występuje wiele programowalnych sterowników logicznych, które różnią się chociażby gabarytami obudowy, wielkością pamięci czy rodzajem procesora. Konstrukcja oferowanego zasilacza jest opracowana specjalnie z myślą o architekturze systemowej PLC tej generacji, co zapewnia efektywną współpracę całego układu. Zastosowanie tego modelu sprawdzi się zwłaszcza w tych procesach sterowniczych, dla których kluczowe znaczenie ma wysoka efektywność zasilania poszczególnych sprzętów.

Zalety i korzyści

Zasilacz modułowy Siemens może bez problemu zasilać nie tylko samą jednostkę centralną w kompatybilnym wariancie, ale też dodatkowe interfejsy systemu SIMATIC S5. Większość takich rozszerzeń ma formę modułów, które na różne sposoby rozbudowują możliwości sterownika PLC. Dotyczy to chociażby rozszerzeń wejść i wyjść, a także dla obsługi komunikacji, sygnałów czy liczników. Oferowany moduł zasilacza zapewnia przy tym bezproblemową współpracę z narzędziem programistycznym STEP5 w odpowiednio dobranej odsłonie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5951-7ND51
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt