SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3LF12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3LF12

6ES5955-3LF12 to SIMATIC S5 955, czyli zasilacz dedykowany programowalnym sterownikom logicznym z tej kategorii. Urządzenie charakteryzuje się konstrukcją zgodną z jednostkami centralnymi w wersjach CC 135U, 150U, 155U, 155EU oraz 185U. Jego parametry napięciowe to 115/230 V AC, a prądowe - 40 A. Produkt dostępny na zamówienie w sklepie Magsteron pozwala na skuteczne dostarczenie energii do sterownika oraz jego najważniejszych komponentów.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5955-3LF12

6ES5955-3LF12 jest zasilaczem zaprojektowanym i skonstruowanym w taki sposób, aby jego parametry prądowe i napięciowe w pełni odpowiadały potrzebom wybranych modeli CPU z rodziny SIMATIC S5. Zasilacz posiada też budowę właściwą do użytku w otoczeniu przemysłowym, co wynika z licznych zabezpieczeń. Urządzenie to jest kompatybilne z konkretnymi edycjami jednostek centralnych, co gwarantuje optymalne dopasowanie najważniejszych wartości.

Możliwości wykorzystania

Zasilacz SIMATIC S5 doskonale sprawdza się jako wydajne, skuteczne i bezawaryjne źródło zasilania. Urządzenie to można zastosować zarówno w formie głównego, jak i dodatkowego sprzętu zasilającego. Produkt dostępny na zamówienie w naszym sklepie z powodzeniem odpowiada parametrom sterownika pod kątem jego wymiarów obudowy, ilości dostępnej pamięci, zastosowanego układu procesora czy innych ważnych parametrów. Wszystko to przekłada się na wyjątkowo funkcjonalny, praktyczny i uniwersalny sprzęt, który można wykorzystać w licznych systemach automatyki przemysłowej.

Zalety i korzyści

Elementy sterowania należące do serii S5 firmy Siemens są dostępne w naszym sklepie internetowym tylko na zamówienie, ponieważ zostały wycofane z produkcji. Znaczna część komponentów układów SIMATIC tej generacji wciąż jednak znajduje się w użytku, ponieważ korzysta z nich wiele zakładów przemysłowych. Dotyczy to zarówno jednostek centralnych, jak i wszelkiego rodzaju zasilaczy oraz modułów dodatkowych. Z oferowanym modelem zgodne są chociażby rozszerzające wejścia i wyjścia czy moduły komunikacyjne i funkcyjne.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3LF12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt