SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3LF41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3LF41

6ES5955-3LF41 to numer katalogowy produktu cenionej firmy Siemens, pod którym na zamówienie oferujemy w sklepie Magsteron zasilacz 955 dla sterowników SIMATIC S5. Model ten został opracowany z myślą o CPU w odsłonach CC 135/155U oraz EU 185U. Parametry napięcia to 230/120 V, a prądu 40 A. Oferowany w naszym sklepie internetowym moduł zasilacza efektywnie zasila jednostkę centralną i jej elementy.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5955-3LF41

6ES5955-3LF41 to urządzenie o budowie w pełni dostosowanej do konstrukcji mechanicznej wybranych modeli sterownika PLC S5 oraz jego specyfikacji elektrycznej. Urządzenie oferowane przez Magsteron posiada parametry zgodne z określonymi jednostkami centralnymi, dzięki czemu zapewnia bezproblemową pracę w zautomatyzowanych systemach bazujących na tym sterowniku SIMATIC. Zasilacz możesz też bezpiecznie użytkować w warunkach przemysłowych, a szeroki zakres napięć i wysoka moc dają pewność wysokiej wydajności.

Funkcje i korzyści

Zasilacz wyprodukowany przez firmę Siemens jest bardzo praktycznym i przydatnym elementem układów automatyki, które bazują na programowalnych sterownika logicznych z rodziny SIMATIC S5. W serii tej znaleźć można zróżnicowane urządzenia, ponieważ poszczególne CPU różnią się układem procesora, pamięcią, wymiarami i innymi parametrami. Produkt w formie modułu zasilacza stanowi idealne uzupełnienie wyposażenia sprzętowego w układach sterowania, dla których trzeba zapewnić efektywne i bezawaryjne zasilanie.

Zastosowanie i zalety

Firma Siemens nie produkuje już obecnie sterowników S5, dlatego komponenty tego systemu SIMATIC są dostępne jedynie na rynku wtórnym. Wiele urządzeń należących do tej rodziny wciąż z powodzeniem sprawdza się w licznych zastosowaniach, co dotyczy również oferowanego przez nas zasilacza. Model ten zapewnia pełną kompatybilność nie tylko z CPU, ale też podłączanymi do niej rozszerzeniami w formie modułów licznikowych, komunikacyjnych, przekaźnikowych, wejściowych i wyjściowych. Jako platforma konfiguracyjna dla tych PLC służy system STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3LF41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt