SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3LF42

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3LF42

6ES5955-3LF42 to moduł zasilający SIMATIC S5 955 przeznaczony dla programowalnych sterowników logicznych z tej serii. Produkt dostępny w sklepie Magsteron służy do zasilania jednostek centralnych w wariantach CC 135 U i 155 U, a także EU 185U. Napięcie wynosi 120/120 V AC, natomiast prąd sięga 40 A. Zasilacz ten zapewnia energię elektryczną zarówno dla CPU, jak i innych komponentów PLC.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5955-3LF42

6ES5955-3LF42 to zasilacz marki Siemens, który posiada konstrukcję mechaniczno-elektryczną odpowiednio dostosowaną do potrzeb sterowników logicznych SIMATIC S5. Oferowany model nie tylko charakteryzuje się specyfikacją zgodną z kompatybilnymi modelami CPU, ale też gwarantuje efektywną współpracę w układach automatyki o różnym standardzie wyposażenia. Zasilacz jest też przystosowany do bezproblemowej eksploatacji w otoczeniu przemysłowym, a odpowiednie wartości napięcia i mocy zapewniają dużą wydajność działania.

Zalety i funkcjonalności

Oferowany zasilacz jest produktem cenionej marki Siemens, która od wielu lat dostarcza na rynek automatyki funkcjonalne i zróżnicowane pod względem zastosowań rozwiązania. W serii SIMATIC S5 producent przygotował wiele jednostek centralnych CPU o konkretnych gabarytach, możliwościach przetwarzania czy dostępnych funkcjonalnościach. Model dostępny na zamówienie w naszym sklepie bardzo dobrze sprawdza się w układach sterowania, które bazują na starszych sterownikach firmy Siemens i wymagają zapewnienia solidnego zasilania.

Możliwości i funkcje

SIMATIC S5 to seria wycofana już z produkcji, jednak komponenty tego systemu wciąż znajdują zastosowanie w wielu zakładach przemysłowych i innych obiektach. W sklepie Magsteron możesz zamówić wiele produktów z tej rodziny, włącznie z omawianym modułem zasilającym dla CPU i dodatkowych rozszerzeń. Ze sterownikiem tym współpracują bowiem liczne moduły dodatkowe pozwalające na zwiększenie możliwości komunikacyjnych, licznikowych czy przekaźnikowych PLC oraz zapewnienie mu większej liczby wejść i wyjść. Do programowania S5 służy narzędzie STEP5 firmy Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3LF42
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt