SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3LF44

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3LF44

6ES5955-3LF44 to moduł zasilacza 955 dla jednostek centralnych sterownika S5 w wersjach ZG 135U i 155U oraz EG 185U. Urządzenie to charakteryzuje się napięciem 230/120 V AC oraz prądem 40 A. Oferowany zasilacz z powodzeniem spełnia wymagania PLC SIMATIC S5 marki Siemens pod względem dostarczanej energii, zapewniając jej efektywną dystrybucję dla jednostki centralnej oraz modułów rozszerzeń.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5955-3LF44

6ES5955-3LF44 to jeden z najciekawszych zasilaczy z linii SIMATIC S5 dostępnych w sklepie Magsteron. Oferowany przez nas produkt marki Siemens charakteryzuje się parametrami technicznymi, które w pełni odpowiadają specyfikacji kompatybilnych jednostek centralnych. Urządzenie to wydajnie pracuje w systemach sterowania z użyciem sterownika należącego do tej rodziny, zapewniając skuteczną i bezawaryjną eksploatację w zakładach przemysłowych. Zasilacz posiada odpowiednio dobrane wartości mocy czy obsługiwanych zakresów napięć.

Funkcje i korzyści

Konstrukcja oferowanego przez nas zasilacza SIMATIC S5 odpowiada pod względem mechanicznym i elektrycznym innym komponentom systemu sterowania Siemens. W serii tej dostępnych jest wiele modeli jednostek CPU o zróżnicowanych specyfikacjach, które mają określone gabaryty obudowy, dostępną pamięć czy układ procesora. Urządzenie dostępne na zamówienie w naszym sklepie można z powodzeniem zastosować w systemach automatyki o różnych wymaganiach, uzyskując bezproblemowe zasilanie kluczowych elementów PLC.

Zastosowanie i zalety

Programowalny sterownik logiczny Siemens S5 jest obecnie wycofany z produkcji, dlatego jedynym źródłem produktów z tej serii pozostaje rynek wtórny. Na zamówienie możesz zdobyć również omawiany zasilacz, który bardzo dobrze nadaje do zasilania jednostki centralnej oraz komponentów dodatkowych PLC. Dotyczy to wszelkiego rodzaju rozszerzeń, chociażby w postaci modułów sygnalizacji, zliczania czy komunikacji. Z zasilaczem kompatybilne są też dodatkowe wejścia i wyjścia czy dedykowane oprogramowanie narzędziowe STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3LF44
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt