SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NA11

6ES5955-3NA11 to zaprojektowany specjalnie dla systemów sterowania SIMATIC S5 zasilacz 995. Produkt ten współpracuje z CPU w wersji CC 135U a jego parametry prądu i napięcia to kolejno 10 A oraz 24 V DC. Urządzenie odznacza się wysoką sprawnością i z powodzeniem dostarcza zasilanie zarówno do sterownika PLC marki Siemens, jak podłączanych do niego komponentów dodatkowych w formie modułów rozszerzających.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5955-3NA11

6ES5955-3NA11 jest starannie i solidnie wykonanym zasilaczem, którego parametry bez przeszkód spełniają wymagania technologiczne wybranych modeli sterownika S5. Produkt marki Siemens został przygotowany z myślą o pracy w układach sterowania SIMATIC, a jego specyfikacja zapewnia bezpieczną oraz wydajną eksploatację w warunkach przemysłowych. Oferowany model posiada parametry mocy i napięcia, które w zupełności wystarczają do utrzymania efektywnego działania PLC.

Zalety i korzyści

Zasilacz SIMATIC S5 dostępny w naszym sklepie jest dopasowany pod względem konstrukcyjnym do podzespołów sterownika Siemens. Firma wyprodukowała wiele urządzeń sterowniczych wchodzących w skład tej rodziny, a w ich specyfikacjach występują znaczące różnice pod względem zastosowanej pamięci, mocy procesora czy dostępnego rozmiaru obudowy. Oferowany produkt z powodzeniem pracuje nawet w bardziej zaawansowanych układach automatyki, gwarantując przy tym stabilne i efektywne zasilanie dla programowalnych sterowników logicznych oraz ich komponentów.

Możliwości i funkcje

Obecnie urządzenia PLC z serii SIMATIC S5 nie są już produkowane przez firmę Siemens, dlatego dostępne w naszym sklepie produkty z tej kategorii możesz zdobyć jedynie na zamówienie. Dotyczy to również tego modelu zasilacza. Urządzenie to z powodzeniem zasila nie tylko PLC, ale też dedykowane dodatki rozszerzające podstawowe funkcje CPU. Dotyczy to takich produktów, jak chociażby moduły wejść, moduły wyjść czy moduły komunikacyjne, licznikowe i sygnałowe. Jako środowisko konfiguracyjno-programistyczne służy z kolei STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3NA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt