SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NA12

6ES5955-3NA12 to moduł zasilacza 995 dla sterowników PLC z rodziny SIMATIC S5 marki Siemens. Urządzenie to przeznaczone jest dla jednostek centralnych CC 135U, a jego parametry to 24/5 V DC napięcia i 10 A prądu. Oferowany przez nas model pozwala na skuteczne zasilanie energią zarówno samego sterownika, jak i jego poszczególnych podzespołów wbudowanych oraz dodatkowych rozszerzeń.

Siemens SIMATIC S5 - zasilacz - 6ES5955-3NA12

6ES5955-3NA12 to funkcjonalny i uniwersalny zasilacz, który z powodzeniem współpracuje z kompatybilnym technologicznie sterownikiem SIMATIC S5. Oferowane urządzenie firmy Siemens zapewnia bezpieczną pracę układu sterowania w otoczeniu przemysłowym, a zarazem podnosi jego ogólną wydajność. Specyfikacja techniczna tego modelu zasilacza została opracowana w taki sposób, aby jego moc czy napięcie w pełni odpowiadały wymaganiom PLC.

Możliwości i funkcje

Produkt z serii SIMATIC S5 charakteryzuje się pełną zgodnością technologiczną z wybranymi sterownikami. Urządzenia należące do tej rodziny charakteryzują się bardzo zróżnicowanymi parametrami technicznymi, przez co występują w licznych rozmiarach obudowy i zakresach dostępnych funkcjonalności. Oferowany przez nas zasilacz bez przeszkód współpracuje z kompatybilnymi modelami, zapewniając dużą skuteczność zasilania układu procesora czy pamięci. Model ten bardzo dobrze sprawdza się w realizacji zadań, w których sterownik PLC S5 musi być eksploatowany z utrzymaniem stabilnego zasilania.

Korzyści i zalety

Zasilacz ten jest bardzo istotnym elementem systemu sterowania SIMATIC, w którym główną rolę odgrywają wycofane już z produkcji modele Siemens S5. Z tego względu produkt oferujemy wyłącznie na zamówienie. Sterowniki z tej serii pozwalają na stosowanie różnych modułów rozszerzających, które również mogą być zasilane tym urządzeniem. Oferowany produkt pozostaje zgodny z podłączanymi do CPU rozszerzeniami różnego typu, w tym wejściami i wyjściami czy dodatkowymi modułami licznikowymi, sygnałowymi lub komunikacyjnymi. Do konfiguracji i programowania PLC z tej rodziny służy platforma STEP5.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3NA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt