SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NC11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5955-3NC11

6ES5955-3NC11 to zasilacz przeznaczony do stosowania razem z programowalnymi sterownikami logicznymi marki Siemens, które należą do linii SIMATIC S5. Urządzenie to służy do dostarczania elektrycznej energii jednostce centralnej, a także jej poszczególnym komponentom rozszerzającym. Oferowany zasilacz efektywnie zasila CPU i moduły poprzez przekształcenie napięcia zadanego na wejściu na prąd.

Siemens SIMATIC S5, zasilacz - 6ES5955-3NC11

6ES5955-3NC11 jest zasilaczem, który spełnia bardzo ważną funkcję w systemie sterowania z wykorzystaniem PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Oferowany przez nas produkt może znacząco poprawić wydajność pracy całego układu, a także podnieść bezpieczeństwo jego eksploatacji w warunkach przemysłowych. Zasilacz charakteryzuje się specyfikacją odpowiednio dobraną do parametrów sterownika w obsługiwanym zakresie napięć czy mocy.

Funkcje i zastosowanie

Zasilacz oferowany w naszym sklepie na zamówienie jest kompatybilny z określonymi modelami CPU z rodziny SIMATIC S5. Podobnie jak inne produkty marki Siemens, urządzenia należące do tej serii występują w wielu wariantach technologicznych i posiadają odmienne parametry obudowy czy podzespołów. Zasilacz dostępny w sklepie Magsteron z powodzeniem spełnia wymagania jednostek centralnych o dopasowanej pamięci i układzie procesora. Urządzenie to możesz wykorzystać w różnych zastosowaniach, które narzucają konieczność zapewnienia wydajnego zasilania dla obsługiwanych komponentów automatyki.

Zalety i korzyści

Oferowany przez nas zasilacz to bardzo istotny komponent układów wykorzystujących sterowniki SIMATIC S5. Produkt ten bez problemu współpracuje z poszczególnymi podzespołami PLC, w tym płytą dedykowaną podłączaniu modułów rozszerzeń. Z tego względu oferowany model efektywnie zasila rozszerzenia komunikacyjne, licznikowe czy sygnałowe, a także dodatkowe wejścia i wyjścia. Tak wyposażony sterownik logiczny marki Siemens może być łatwo skonfigurowany i zaprogramowany z poziomu intuicyjnego narzędzia STEP5 w odpowiednio dobranej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5955-3NC11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt